roma123 kullanıcısının son içeriği

1. roma123

Yardım Mİ 11T güncelleme sorunu

Selam..ikinci el Mi 11T aldım telefonda direnç işlemi yapılmış..Yazilim Miui 12.5 android 11 de kalmiş.telefona android 12 .13 rom yukledikde bootda kaliyor..ne yapa bilirimki telefona android 12,.13 kura biliyim..lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin
  2. roma123

Rom Redmi Note 12 4G Evolution X

selam.cihazın tapaz veya topaz oldunu nerden biliyoruz.
  3. roma123

Yardım xiaomi mi5 wifi calismiyor kurulum ekraninda kaldim

kurulum yapmadimki sadece hard resed yapdim ama wifi çalışmadıgı için ağa bağlanmadan geçmiyor kurulum ekranin 1547928655 kurulum derken yani rom yuklemedim sadece farmat verdim yani hard resed
  4. roma123

bolgeyi secdikden sonra ağa bağlan diyor mobil veride gelmiyor xiaomi cihazlarda ağ ayrlarini yapmayinca açilmiyor sanirim illaki erişim noktasi adlarini ekliceksinki açilsin.işte boyle hocam bende ağa bağlan ekranini gecemiyorum
  5. roma123

selam arkadaslar mi5 var wifi calismiyor farmat verdim kurulum ekraninda kaldim ..wifi calismadigi icin kurulum ekrani internet olmadan gecmiyor..mobil veride ayrlar yapilmadigi icin calismiyor..yardimlarinizi bekliyorum saolun
  6. roma123

Yardım redmin note4 brick

çook saolun hocam dediginiz kimi yapdim sen deme benim üindoüs7 32 bit oldugundan dolayi hata veriyomuş..64 bit win7 ve 46 bit miflash kullanarak ,cozuldu yardimlariniz icin tesekkur ederim cooooook saolun azeribaycandan tum turkiyeye selamlar
  7. roma123

1547133036 3 gundur urasiyorum 1547133755 lutfen yardim edin
  8. roma123

merhaba arkadaslar ilki once yazilarimda yanlişlık olursa aff edesiniz çünki ben azeriyim telefona rom yuklerken hard bricik oldu.ekran siyah recover moda yada fastboot moda geçmiyor. EDL moda aldim test point yaparak. miflas la fastboot romu yuklemek isdiyorum birinci aşamanı yukliyor ikinci de...
Üst Alt