ROCKSTAR~ kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI 12 Global MIUI 12 Redmi S2 İçin Geldi

Custom Rom Öneriyorum ...
  2. R

Soru 32Bit Kernel Nasıl 64Bit Yapılır ?

Rom dan önce kernelin 64bit olması gerekli , Kernel 64bit olduktan sonra rom yapmak kolay.
  3. R

Soru 32Bit Kernel Nasıl 64Bit Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar Bilindiği Üzere Xiaomi , Redmi S2 için 64Bit Desteği Vermemektedir. Bende 32Bit Kerneli 64Bit Yaparak Bu Cihazı Yeniden Canlandırmak İstiyorum. Kernel İşinden Anlayan Hocalarımdan Yardım Bekliyorum. İyi Forumlar ...
  4. R

Galiba O Cihazında Testleri Devam Ediyor Bekleyin Çok Yakında Gelicektir 1602139447 Android 10 Bu Cihaza Gelmez , Zaten Android 8 İle Çıktı , Android 9 u Verelim mi Vermeyelim mi Diye Düşündüler , Sonra Verelim Dediler , Daha Sonra Askıya Aldılar Vermediler , En Sonunda Verdiler :) . Kısacası...
  5. R

Haklısın Kardeşim , Xiaomi Bu Cihazın Kamera Yazılımını Çok Geride Bıraktı ( Düşünün Kamera Fligranı Bile Koymaya Üşeniyor ) , Benim de Tavsiyem GSI Rom dur. GSI Rom Kurup GCam Kullanmak Daha Mantıklı.
  6. R

Şahsen Ben GSİ Rom Kullanıyorum Şuanda MIUI 12 Android 10 GSI Romdayım, Ama GSİ Rom İle Uğraşmam Diyorsanız EvoX Süper Aosp Tabanlı , Gcam Müthiş Çalışıyor 1601716366 MIUI 12 Yerine MIUI 11 64Bit Rom Verseler Daha Makbule Geçer ;)
  7. R

Daha Gelmedi mi Size , Merak Etmeyin En Geç 1 Hafta İçinde Gelir 1601712854 Bence Bırakın Bu Global Rom İşlerini , En İyisi Custom Romlar , Biliyorsunuz ki S2 Orijinal Rom 32Bit Ama Custom Romlar 64Bit
  8. R

Hmm Anladım birdaha olmaz 1601710386 Bu Cihaza Bile Geldiğine Göre Gelir Yakında Büyük İhtimalle , Buarada Hala Beta Testleri Devam Ediyor Redmi Note 7 nin
  9. R

Merhaba S2 Kullanıcıları , Beklediğimiz Güncelleme Geldi. MIUI 12 Sürümü Android 9 Tabanlı Geldi ve Herzamanki Gibi 32bit :) İndirme Linkini Aşağıya Bırakıyorum MIUI 12 Global Sürüm Linki : http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.PEFMIXM/miui_HMS2Global_V12.0.2.0.PEFMIXM_668a87d737_9.0.zip
  10. R

Rehber [GSI] Android Generic System Image Derleme Kılavuzu

Reis Çok Güzel Anlatmışsın Ama MIUI Romları Nasıl Derleriz. Mesela Masik X Romunu Nasıl Derleyebilirim. Şimdiden Teşekkürler
  11. R

Rehber Custom Rom Nasıl Portlanır ? Detaylı ve Basit Anlatım

Merhabalar siteye baktim ama gosterilen bazi cihazlar yanlış örnek olarak redmi note 5 koymuşlar . XDA ya bakmaya gerek yok ben romlarimi indirdim redmi 6 pro dan redmi s2 ye portlayacagim . Ama bunu nasil yapacagimi bilmiyiyorum Kendi çapımda birşeyler yaptım ama cihaz hala 32bit. neler...
  12. R

Rehber Custom Rom Nasıl Portlanır ? Detaylı ve Basit Anlatım

Hocam elimde Redmi S2 cihazım var, İşlemcisi sd625 64bit rom destekliyor Ama orijinal ve EU romları 32bit yapılmış, Bu cihaza nasıl 64bit portlayabilirim, Şimdiden teşekkürler .
  13. R

Soru Redmi S2 MIUI 12 Alıcak Mı ?

Mıuı 12 Güncellemesi alıcak ise 64bit mi olucak ? Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
Üst Alt