rockerman83 kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Güncelleme ve Ram İle İlgili Sorum Olacak

8+3 13 e yukseltirsen gelir ancak
  2. R

Yardım Xiaomi 11T (amber) rom atma

Bu Endonezya nın farkı nedir üstad?
  3. R

Benimki de amber miş eyvallah
  4. R

Elimizdeki cihaz amber mi agate mi nasıl anlıyoruz?
  5. R

Sohbet Telefon Kapatılma Olayları

En iyisi kendi işini kendin görmek [emoji16] Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Yardım WeChat Referans

Bende de var WeChat ama millet neden bu kadar hesap açmak istiyor anlamadım? Aciklayabilir misiniz? Benim WeChat hesabı 7 senelik Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Yardım Redmi Note 3g (MTK 6589)

6-7 senelik bir telefon geçti az önce elime. Mi logosunda kalıyor. Recovery silinmiş. Bu telefonu nasıl hayata dönderirim. Araştırma yaptım ama netteki linkler hep silinmiş. Yardımcı olacak varsa sevinirim. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Sohbet Sigarayı bırakma karari aldım.

O ilacı kendi basina alıp kullanmamasinda yarar var. Sizin gibi kliniğe başvurmalı önce. Bünyeden bünyeye değişen yan etkileri var. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Yardım Mi 9t ön kamera flash sorunu

Önceden sorunsuz kullanıyordum hatta karanlıkta normal arka kameranın flashıyla çekilmiş gibi parlak oluyordu fotolar. Miui 12 den sonra bende dediğin sorunu yaşıyorum çalışmıyor Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Stabil Rom V.12.1.2.0

Ne zaman kurdun? Dün bir tane daha güncelleme verildi. Hatta versiyon numarası da aynı. Onu kurdum ben, o sorunlar düzeldi. Versiyon numarası aynı diye indirmemezlik etmeyin. Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Soru Miui 10 - Ay modu nasıl açılır?

9 se de cekebiliyordum. Şimdi aynı şekilde denedim 9t de ay modu çıkmadı Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Yardım Instagram Storyler gitmiyor !

Mi 9t de de aynı sorun var Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Recovery Mi 9T Davinci Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı

teşekkür ederim hallettim sayende :)
  14. R

Recovery Mi 9T Davinci Orange Fox Kurulumu Android Q ve Kullanımı

cihazda global rom yüklü eu rom yüklemek istiyorum. Tek tuşla yüklenen twrp de denedim romu kurmayı ama fastboot a düştü telefon. Sanırım sistem siliniyor. Orange ile eu rom kurmayı tek tek anlatack biri olursa sevinirim. Twrp ye girince hangi adımları uygulamalıyım? Şimdiden teşekkür ederim
  15. R

Rehber Mi 9 T (Orijinal) Fastboot Rom Yükleme

telefon fastboot ekranından çıkmıyor. twrp de açılmıyor. bu yöntemle hayata döner mi?
Üst Alt