roadrunner kullanıcısının son içeriği

1. roadrunner

Soru Aosp rom gerçekten fark ediyormu

Evolution X, dotOS, Arrow OS, Pixel Experience hepsi iş görür güzel romlar.
  2. roadrunner

Soru AOSP Parmak İzi

Dört tane AOSP rom kullandım stock ile aynı sürede açıyor sensörde sorun olabilir
  3. roadrunner

Haber Android 12 Beta5 Miatoll

Sağ olun paylaşım için. Kurulur mu? Çok bariz şeylerin çalışmaması gibi bir şeyle karşılaştınız mı? Batarya performansı nasıl? Bir de dynamic color çalışıyor mu?
  4. roadrunner

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

İki saat kadar mobil veri sürekli açıktı. Akıcılık olarak bir sorun yok gibi ama uzun süre AOSP romdan sonra geçtiğim için en stabil MIUI'da bile tatmin olmam zor gibi. Genel olarak sistemi kıran veya yeniden başlatan bir bug ile karşılaşmadım.
  5. roadrunner

Yardım Rom Önerisi

Evolution X, ArrowOS, dotOS, Pixel Experience
  6. roadrunner

Yardım Telefon yavaş şarj oluyor.

Muhtemelen soketle alakalıdır ama emin olmak istiyorsan önce bir stok yazılımla dene yine de
  7. roadrunner

Yardım Redmi note 9 pro kasma sorunu

Uygulama kaynaklı olabilir rom değiştirdikten sonra bile devam ediyorsa sürekli kurduğunuz bir uygulamanın sebebiyet verdiği bir durum olabilir
  8. roadrunner

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RJZEUXM İndirme Bağlantıları

Tamamen stabil mi bu yoksa yine bilmem ne beta bilmem ne pilot mu?
  9. roadrunner

Soru Google Fotoğraflar Kilitli Klasör (Locked Files) Seçeneği

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/photos/photos-5-60-0-398773054-release/
  10. roadrunner

Soru Google Fotoğraflar Kilitli Klasör (Locked Files) Seçeneği

Bende bayağıdır aktif dün 9to5google'da haberi yayınlandı tüm cihazlara dağıtımı başladı diye muhtemelen çok yakın zamanda gelir size de. İsterseniz apkmirror'dan son sürüm apksını kurup bir deneyin.
  11. roadrunner

Soru MIUI mı, ArrowOS mi?

Herhangi AOSP > MIUI
  12. roadrunner

Gcam Pixel Experience GCam Kamera Kasıyor.

Kusura bakma ben o fixten de haberdardım ama aklıma gelmemiş o an yazmak güle güle kullan
  13. roadrunner

Gcam Pixel Experience GCam Kamera Kasıyor.

Magisk kurup ANX flashlayabilirsin
  14. roadrunner

Yardım Redmi Note 7 Gcam mor filtre ile çekiyor

HDR+ açıksa kapatıp deneyebilir misin?
  15. roadrunner

Soru AOSP Rom'a miui kamera kurulumu ?

ANX kamera kurman gerekiyor ama onda da maksimum 48 megapiksel kullanabiliyorsun. Bence iyi bir port ve iyi bir cfg bulursan GCAM daha başarılı sonuçlar veriyor özellikle iyi ışıkta.
Üst Alt