rmznavci kullanıcısının son içeriği

1. R

Redmi Note 3 Bootloader Açma Sorunu

Anladım hocam teşekkür ederim yinede.
  2. R

hocam çok acemiyim bu konularda sizden birşey rica etsem lütfen.Redmi Note 3 MTK telefonum. Doğru olan romun linkini atar mısınız.Şimdiden teşekkürler
  3. R

hocam indirdiğim romda signed-bin diye bir klasör yok acaba orda mı hata yaptım
  4. R

Hocam herşeyi iyi takip edip yaptım ama olmuyor sizi de daha fazla uğraştirmayayim zaten kaç saattir uğraşıyorum ve hiç bisey yapamadım belki de ilk defa yaptığım için. Galiba telefonu bu haliyle kullanmaya devam edeceğim elimden bisey gelmiyor.Tekrardan çok teşekkür ederim.
  5. R

Scarter dosyasını gösterince böyle bir hata verdi zaten
  6. R

Hocam şu sayfadan developer romu indirdim http://en.miui.com/download-301.html#440 sp flashla işlemi yaparken şöyle bir hata aldım.Bir fikriniz var mı.İnternetten araştırdım ama bişey bulamadım.teşekkürler
  7. R

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yapacağım
  8. R

Hocam MİFlashla telefona bağlandım sıkıntısız şekilde developer romu da indirdim ancak select yapınca dosya gözükmüyor.Nerde hata yapıyorum yardımcı olur musunuz lütfen?
  9. R

Teşekkür ederim şimdi indiriyorum sonucu yazarım.
  10. R

hocam birde bişey daha sorcam.benim elimdeki telefon snapdragon mu mtk mı bilmiyorum birde bunların da çeşitleri varmış china global diye bunu nasıl öğrenebilirim?
  11. R

Merhabalar.Bootloader kilidini açmak için gereken mesaj geldi az önce kilidi açmaya çalıştım ama böyle bir hata aldım.Bana yardımcı olabilecek var mı?
  12. R

Red mi note 3 aşırı ısınma

Çok teşekküer ederim.
  13. R

Telefon elime geldiği gibi herhangi bişey yapmadım daha doğrusu yapmayı bilmiyorum.Bootloader açmak için başvuru yaptım.eğer açılırsa ve gerekli güncellemeri yaparsım android rom felan etkili olur mu?
  14. R

Merhaha arkadaşlar.Bende redmi note 3 var 6 aydır kullanıyorum ama son zamanlarda telefon aşırı ısınıyor internette gezerken bile ısınıyor.Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı sebebi nedir çözümü var mıdır?
Üst Alt