rizakar kullanıcısının son içeriği

1. R

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Tamam hocam bir şekilde açarım herhalde ama açtıktan sonra ne yapılacak edl moda almak için soket falan mı sökülecek içerde, bağışlayın beni anlayamadım orasını, bir de ne kadar ücreti oluyor?
  2. R

Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Merhaba. 2019 yılında hepsiburada'dan Xiaomi Türkiye garantili olarak aldığım Redmi Note 7 4/128GB telefonum var. Yeni telefon aldığım için telefonu recovery menüsüyle wipe data yaparak fabrika ayarlarına sıfırlayıp çocuğa verecektim fakat sıfırladıktan sonra açılışta this device is locked...
  3. R

Soru Dual Frequency GPS konum hassasiyeti

Hocam aslında telefonlar için bu teknoloji ilk olarak duyurulduğunda, yani 2-3 yıl önce, açık alanda sabit bir konumda telefon ile durulduğunda hassasiyetin 1 metrenin altında olacağı vaat ediliyordu. Eğer dediğiniz gibiyse ve bu teknolojinin bu hususta herhangi bir faydası yoksa, bundan sonra...
  4. R

QUOTE="yusaozdemir, post: 1107286, member: 32883"] Gsmarenaya göre var hocam Hocam o sitedeki bilgi yanlış galiba. Epey sitesinde yok gözüküyor. Bir de dikkat edersek Dual Frequency GPS olan telefonlarda uydu sayısı 60'ın üzerinde. Bizimkilerde ise 20'lerde kalıyor 1604771874 Hocam müsait...
  5. R

Hocam cihazının modeli nedir acaba? Note 10 serilerinde bu özellik normalde yok zaten. Mi 10 serilerinde var, o yüzden sordum 1604769521 Mi Note 10 serisinde normalde zaten bu özellik yok ama yine de buna rağmen iyi bir değer çıkmış 1604769650 Hocam dışarıda açık havada mı denediniz acaba?
  6. R

Herkese merhabalar. Bilindiği üzere Mi 10 serisinde GPS özelliği olarak Dual Frequency GPS yani çift frekanslı gps mevcut. Peki hiç deneyen oldu mu acaba gerçekten bu özelliğin getirdiği bir avantaj varmı? Mümkünse deneyebilir misiniz, mesela marketteki GPS Status ya da TKGM Parsel Sorgu mobil...
  7. R

MIUI 12 Mi 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0 QJIEUXM İndirme Bağlantıları

Hocam cevap için sağolun. Peki bu telefon için bahsettiğiniz güncel custom eu.rom'u nereden indirebiliriz, bilginiz var mı?
  8. R

MIUI 12 Mi 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0 QJIEUXM İndirme Bağlantıları

Evet arkadaşlar bilindiği üzere bu telefonda global rom'da görüşme ses kayıt özelliği yoktu, arama programı olarak google'ınkini kullanmaya başladıklarından dolayı. Peki buradaki eu rom'u yükleyince Xiaomi'ye has bir özellik olan görüşme kayıt özelliği geliyor mu? Bu benim için son derece önemli...
  9. R

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Kardeş bende de aynı durum oldu fakat illa yüklemek istiyorsan en üstteki arkadaşın linkini verdiği dosyayı indir sonra sistem güncellemesi bölümünden güncelleme paketini seçin kısmına basıp yeni sürüme geçebilirsin
  10. R

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Redmi Note 7 Global şu an geldi MIUI 11 güncellemesi indiriyorum.
  11. R

O zaman RedMi Note 7'ye de Android 10 ile gelmesi lazım. İnşallah böyle olur
  12. R

Hocam evet diğer arkadaşın da paylaştığı gibi ana ekranda bahsi geçen sorun çözülmüş gözüküyor ama kilit ekranında aynı MIUI 10'daki gibi bildirim simgeleri gözükmüyor.
  13. R

Cevap için teşekkürler hocam. Anlaşılan bahsettiğim sorun MIUI 11'de de devam ediyor. Yahu arkadaş nedir yani çok mu zordur bu özelliği varsayılan olarak sisteme entegre etmek.
Üst Alt