Rissy kullanıcısının son içeriği

1. Rissy

Yardım Yanlışlıkla Root'u Kaldırdım

Merhaba arkadaşlar magisk safetynet ile uğraşıyordum sürekli başarısız diyordu yanlışlıkla imajı geri yükleye bastım twrp de gitmiş root ta gitmiş, şimdi orangefox recovery imajlayıp magiski yüklesem herhangi bir sorun olur mu , sıfırlamak zorunda kalır mıyım telefonu ?
  2. Rissy

Soru oneOs miui 12.5'den global 12.0.6'a geçiş

xiaomi avrupa romu yükledim yorumu daha önce görseydim keşke sağlık olsun bi dahakine geliştiriciler tarafından çıkarılan eu rom a dönerim, teşekkür ederim
  3. Rissy

hocam sizce global mi eu rom mu daha performanslıdır hangisine geçmeliyim
  4. Rissy

Merhaba arkadaşlar dün miui 12.0.6 dan oneos 12.5 e geçtim fakat cihazın performansını ve romu beğenmedim android 11 hoşuma gitmedi , android 10 12.0.6 miui global stable sürümüne geri dönmek istiyorum , tekrar nasıl dönebilirim recovery'den mi yoksa mi flash ile mi dönmem gerekiyor yardım...
  5. Rissy

Soru K30 Kilitlendi | Tek Çözüm ENG ROm mu?

cihaz nasıl kilitlendi sizin hatanız mı?
  6. Rissy

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Syberia Project V 3.8 Rom Android 10 (Offical) 26.07.2020

twrp kullanıyordum , kurulum adımı yanlış yazılmış dalvik art cache system data vendor wipe dan sonra reboot yapılmaması gerekiyormuş ardından kurulum yapmak gerekiyormuş ,ben adımlara göre ilerlediğim için reboot yaptım ve cihazım fastbootta kaldı , fastboot'tan twrp ve orangefox ta atılmıyordu...
  7. Rissy

Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Syberia Project V 3.8 Rom Android 10 (Offical) 26.07.2020

hocam recovery yapmayın diyorsunuz ama konunun kurulum notunda dalvik art cache system data vendor wipe dan sonra reboot recovery yazmışsınız . sayenizde cihaz fastboot'ta takılı kaldı. mi flash ile kurtardım cihazı. lütfen konudaki kurulum adımını düzeltin.
Üst Alt