Ripenes kullanıcısının son içeriği

1. Ripenes

Rom MIUI 12.6 | MIUI BANGSAT | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

çok geç açıldı hocam neden bilemedim ama açıldı
  2. Ripenes

Rom MIUI 12.6 | MIUI BANGSAT | Redmi Note 9S / 9 Pro Curtana-Joyeuse / 9 Pro Max / Poco M2 Pro (Miatoll)

yarım saat felan oldu ancak açılmadı tekrardan yükleme yaptım bekliyorum şuanda
  3. Ripenes

hocam romu denemek için yükledim ancak yeşil simge boot animasyon simgesi dönüp duruyor açılmıyor ben mi bir hata yapıyorum aynı şekilde yüklüyorum talimatları uyguluyarak
  4. Ripenes

Rom MIUI 12.5 | MIUI Hellas XTRV 21.4.1 PORT ~ Miatoll

haklısınız kusura bakmayın.
  5. Ripenes

Rom MIUI 12.5 | MIUI Hellas XTRV 21.4.1 PORT ~ Miatoll

yeni indirme yapıyorum deneyeceğim konu içeriğindeki ne güncellendi hocam ?
  6. Ripenes

MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

Redmi note 9 pro joyuse hocam rom çok iyi di dinamik duvar kağıdı felan çalışıyor işi ama bunda yok o yüzden onu kurmak istiyorum 1617486257 21.2.24
  7. Ripenes

MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

Bundan önceki sürüm olan 21.2.4 eu rom nasıl indirebiliriz bulamadim yardimci olabilir misiniz o gayet stabil hoşuma gitmişti ama bu hiç hoauma gitmedi sesler berbat zilsesinde bildirim sesinde sıkıntılar var.
  8. Ripenes

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş twrp ile kurunca dosyalar sifreleniyor Google Play'den uygulama yüklenmiyor orange fox ile yükleme yapınca düzeldi elinize sağlık.
Üst Alt