ridvanterzi13 kullanıcısının son içeriği

1. R

Diğer Mi 9T Tool V2 - drason

Hiç sıkıntısız MIUI 12 yüklü mi9t cihazımda kilidi açtım. Teşekkür ederim emeğinize sağlık
  2. R

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Neyden kaynaklı olduğunu bilmediğim bi durum var. Konudaki gcam sürümünü 1.9 sürümünden beri kullanıyorum. Yine konudaki xml ile birlikte kullanıyorum çünkü çok detaylı ayar yapmayı bilmiyorum. Uygulamanın kendisinden ya da xml ayarlarından diye tahmin ediyorum. Sorum arka kamerada portre...
  3. R

Yardım Ekran İle İlgili

Bu şekilde kullanıyorum hocam. Biraz araştırma yaptım sorun amoled ekran kaynaklı imiş yani aslında sorun değil amoledin renkleri yoğun göstermesinden dolayı. Teşekkür ederim cevabınız için
  4. R

Yardım Ekran İle İlgili

Merhaba Arkadaşlar karanlık modda cihazı kullanırken sayfayı kaydırdırdığımda lacivert bir renk dalgalanması yaşıyorum. Cihazın bildirim panelini indirirken de aynı sorun var. Aydınlık modda kullanırken böyle bi sorun yaşamıyorum sadece karanlık mod. Cihazı iki üç gün önce Türkiye garantili...
  5. R

Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

Teşekkür ederim değerli hocam. Valla ne yalan söyliyim redmi note 7de bir savaşın içinden çıktım. Biraz orijinal kullanıp sonra bakmayı düşünüyorum ilginiz için çok teşekkür ederim :)
  6. R

Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

Merhabalar. 1 aylık bir araştırma sonucu ve bir kaç aday arasından bugün redmi note 7yi satıp aranıza katıldım. Araştırmalarımda öncelikle tabi forumdaki yorumlardan, sonra inceleme ve karşılaştırma videolarından ve en son kullanıcı yorumlarına bakarak ilerledim. En mantıklı tercih mi9t oldu...
  7. R

Soru Rom önerisi vede Google den kurtulmak istiyorum

İçinde gapps (Google apps) paketi yüklü olmayan aosp romları tercih edebilirsiniz.
  8. R

Soru Redmi Note 7 Gcam Önerisi

Teşekkürler hocam
  9. R

Hangi gcam sürümünü kullandınız hocam
  10. R

Doğallık istiyorsanız öncelikle bir tripod, sonra profesyonel fotoğraf makinesi almalısınız. Uygulamanın elinden gelen bu kadar yapılan emeğe saygı göstermek lazım. Beğenmediyseniz kullanmazsınız.
  11. R

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

11 cihaz için link oluşmuş görünüyor. Eu nun kendi sitesinde başlık açılmamış ama sourceforge sitesinde 11 cihaza gelmiş
  12. R

Değerli hocam siz daha iyi bilirsiniz ama benim bildiğim özellikle official aosp sürümlerinde tek geliştirici var. Revos tarafında da durum böyle çünkü revos hem aosp hem miui kanadında çalışıyor. Cihazın geliştiricisi de Xiaominin 10 güncellemesi vermesini bekliyor :)
  13. R

Romun telefonunuz için geliştiricisi var fakat telefonunuza Android 10 gelmediği için kendisi de beklemede. O yazıya çok takilmayin bı kaç haftaya değiştirilir
  14. R

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Çin betada 20.5.13 betasi cikti RN7 icin. Eu bu hafta bizi de gunceller
  15. R

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Tesekkur ederim ciddi anlamda cok titiz yapilmis ayarlara benziyor ben renk ve keskinlik konusunda ozellikle cok begendin
Üst Alt