ridvan25 kullanıcısının son içeriği

1. R

Satış Ekran Koruyucular ve Aksesuar Satış..

Merhaba nubia z11 için ekran koruyucu arıyorum siz de var mı?
  2. R

Satış --SEFA-- Ekran ve Kasa değişimleri (Oneplus ve Xiaomi)

Hayırlı olsun Nubia z11 için güncel global yazılım yükleyebilir misiniz?
  3. R

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

Enes Bey merhaba, nubia için yazılım güncelleme yapıyor musunuz?
  4. R

Soru Hepsi Burada Hakkında

Sipariş iptali varsa bence iptal ediniz.
  5. R

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Stok satış konusunda bir gelişme var mı? O tarihte sipariş verseydim şimdi telefonum gelmişti diye de aklımdan geçiyor ama stok satış da tercihim diyelim.
  6. R

Mi 6 satılan yerler azalıyor

Merakla bekliyorum. Ben de ne alacağımı merak ediyorum. Bir türlü karar veremedim. Karar verdim derken cihaz bulamıyorum. Cihaz buluyorum para bulamıyorum. Para buluyorum cihaz bulamıyorum. Ben de şaştım.:?
  7. R

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

Fatih Bey stok satışınız var mı?Mi 6/64 için.
  8. R

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Donanım haberde 6/128 olan modelini Çin'den 3200 yuana almışlar.Çin'de Xiaomi Mi6 satın aldım: Fiyatlar nasıl ? TL'ye çevirince 1680 TL yapıyor. 6/64 modeli 1570 TL bence de çok iyi. Ancak beklemek, kayıt, İstanbul dışında olmak, rom aşılması gereken konular. Koray Bey tamamını ön ödeme şeklinde...
  9. R

Yardım xiaomi mi6, Nubia Z17, OnePlus 5, iphone 7 plus VİDEOLU

Koray Bey mi 6 satışlarının artmasını nasıl yorumlarsınız. Bende hala kararsızım sizin üç cihaz hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.
  10. R

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Koray Bey ben de bir tablet almak istiyorum. Yazdığınız markaları googleden aratıp baktım.teclast ve onda hakkında birşeyler bulabildim. 10 inç bir tablet arıyorum. Siz ne önerirsiniz. Nasıl alabiliriz. Yardımcı olabilir misiniz?
  11. R

z11 , one plus 3t ve mi 5s, mi 6 kullanan arkadaşların kullanım deneyimlerini paylaşmalarını rica ederim.
  12. R

Teşekkür ederim. Aslında tam da istediğim buydu diyebilirim. Bir akıllı telefonum yok. Almak için bir süredir bakıyorum. Tam mi6 da karar kıldım derken nubia z17 çıktı, one plus 5 yolda. Umarım bilen, anlayan ve yardımlarını esirgemeyen arkadaşların katkısı ile bende bir karar veririm.
  13. R

Koray Bey zte nubia z17 yazılan sanırım mini olanı. Zira z17 bugün tanıtıldı. Z17 ile ilgilenebilirim. Onu getirme imkanınız olur mu?
Üst Alt