rhesosella kullanıcısının son içeriği

1. rhesosella

Mod POCO X3 Pro Viper fx kurulum sorunu

Hocam aklımdaydı ne zamandır crdoriod konuyla alakalı değil ama benim açtığım pixel konusuna yazmıştınız crdoriod varken falan diye baya iyiymiş sağ olun.
  2. rhesosella

MIUI 13 MIUI 13 Deneyimi

Merhaba arkadaşlar geçen MIUI 13 Endonezya sürümünün duyurusunu heyecanla paylaşmıştım. Ancak beklediğim gibi olmadığını belirtmek beni üzüyor. Stabil bir rom olmamakla beraber telefon kasmaya başladı bugları fazla hiç bir farkı yok custom rom kullanmayı sevmiyorsanız geçmenizi önermiyorum. Şu...
  3. rhesosella

MIUI 13 Poco X3 Pro 13.0.1.0 SJUIDXM

Hocam bana ota olarak geldi linkler yakında çıkmaya başlar başka link bulamadım o an
  4. rhesosella

POCO X3 Pro Gets Android 12 based MIUI 13 update in 2 More regions - Mi24x7 1648031667 Hocam custom rom kullanma taraftarı değilim
  5. rhesosella

Soru Poco X3 Pro - İlk kez rom yükleyecekler için adımlar nedir?

1-2 ✅ Magiske gerek yok root kullanmayacaksan. Rom dosyasını bilgisayardan indirip otg ile kurmanı öneririm her ihtimale karşı rom kurmadan önce telefonu temizleyeceksin zaten.
  6. rhesosella

Soru Poco X3 Pro - İlk kez rom yükleyecekler için adımlar nedir?

Twrp kurulumu yapman gerek.Recovery - Poco x3 Pro - Twrp 3.6.0-11(Official) Tek Tuş Yükleme Aracı
  7. rhesosella

Endonezya stock romu için Miui 13 geldi.
  8. rhesosella

Rom 13/12

Hocam uygulama çekmecesini kapatabiliyor muyuz artık?
  9. rhesosella

Rom Poco X3 Pro için Rom önerisi

Poco X3 Pro için en iyi romun şuan için Android 12 tabanlı Pixel Experience rom olduğunu söyleyebilirim. (Kamera uygulaması hariç kamera uygulaması yüklerseniz.) indirme bağlantısını ve ekran görüntülerini bırakıyorum. Link: https://download.pixelexperience.org/vayu
  10. rhesosella

MIUI 12.5 Poco X3 Pro Bu yöntem garantiyi bozar mı?

Yapmanı önermem hocam telefondaki uygulamalar çakışıyor romlar birbirine giriyor dikkat et.
  11. rhesosella

Sohbet Arrow Os veri çalıyor olabilir

Selam arkadaşlar biraz arrow os deneyimimden bahsetmek istiyorum. Öncelikle internet hızı çok düşüktü 4.5G Lte çekmesine rağmen internet ölü gibiydi. Boşta durduğu anda cayır cayır yanıyordu bi şey çalışmıyorsa ısınmaz arkaplanda bi haltlar döndüğüne eminim. Son olarak günde 3 gb internetim...
Üst Alt