Rezerve6 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Wifi Kesilme sorunu

Öncelikle hepinize selamlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Redmi note 6 Pro cihazımda Wifiye bağlanıyorum ardından 5-10sn sonra kesiliyor. Wifiyi tekrar açıp kapayınca aynı şeyler oluyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  2. R

Yardım 4.5G yerine E çekmesi

Yapacak birşey yok ozaman herhalde , şehir içinde çekiyordu ama demekki kırsal alan olunca böyle oldu teşekkürler hocam
  3. R

Arkadaşlar başka çözüm önerisi olan varmıdır hala aynı sorunu yaşıyorum
  4. R

Benimki hindistan versiyonu . Yani orada üretilmiş hatta şarj adaptörünün ve kablosunun rengi telefonun rengi ile aynı
  5. R

Baktım hocam şimdi band 1 yazıyor
  6. R

Evet çekiyor bir tanıdığımın yanına gittim ve aynı operatörü kullanmamıza rağmen 4.5G çekiyordu
  7. R

Kartı alalı 5-6 ay olmuştur o zamanda bu teknoloji vardı büyük ihtimalle uyumlu 1586526847 Hocam 4.5G çıkmıyor sadece 2G çıkıyor bu durumda bulunduğum.Konum ile mi alakalı oluyor
  8. R

Sorguladım hocam çift sim kartlı olduğu için 2 numarayı da sorguladım note 6 pro olarak geçiyor ve yaklaşık 6 ay önce sıfır olarak aldım herhangi bir işlem görmedi, garantili
  9. R

Hocam aradım operatörü birkaç APN ayarı yapın dedi sistemden resetleme yapacağım dedi ondan sonra hala aynı 1586525960 Dediğiniz gibi yaptım ama o seçenek seçili zaten başka ne gibi bir sorun olabilir ?
  10. R

Herhangi bir işlem yapmadım köydeyim şuan. Ama diğer tanıdıklarimin telefonunda herhangi bir sorun yok 4.5G çekiyor
  11. R

Tercih edilen ağ tipi diye bir seçenek yok ama tercih edilen ağ türü var orada ise 4.5G öncelikli seçilmiş
  12. R

Öncelikle merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi 4.5G yerine E yazıyor ve internet aşırı derecede yavaş Yardımcı olursanız sevinirim.
  13. R

Sohbet Samsung fanatikliğine son

Hayırlı olsun Bende kasım ayında Note 6 Pro almıştım J2'Den sonra ilaç gibi geldi :)
Üst Alt