ReYaLs kullanıcısının son içeriği

1. ReYaLs

Yardım Mhl Desteği Varmıdır

Apple cihazlarda baglana biliyor görüntüyü kusursuz bir şekilde pcye aktarma yapabiliyor ama android tarafı baya sıkıntılı
  2. ReYaLs

Peki hocam elgto HD 60s cihaza chromecast bağlayıp kablosuz olarak görüntü aktarımı yapabilirmiyiz ? Veya telefonu satıcagiz
  3. ReYaLs

Merhaba arkadaşlar kablolu bir şekilde görüntü aktarımı yapmak istiyorum böyle bir adaptör Alıcam almadan önce xioami cihazlarda böyle bir özellik varmıdır veya deneyen oldu mu aranızda sormak istedim kablosuz olarak yanistma yapmak istemiyorum
  4. ReYaLs

Yardım Bootloader Kilidi Açılmıyor

Çözümü arkadaşlar yeni hesap açıp 7 gün beklemek eski hesabımla ne yaptı isem bir türlü bootleder kilidi açılmıyordu en son care olarak yeni hesap açıp 168 saat bekledikten sonra açıldı
  5. ReYaLs

hocam 10 kere açmış kapatmışımdır bu cihazda hindistan romuna geçtim şimdi global roma döndürmem lazım telefonu satıcam global roma geçip
  6. ReYaLs

Bundan bahsediyor İngilizce yazı bilmiyorum arkadaşlar bu arada 1604341839 Sürekli bu yazı çıkıyor her giriş çıkış yaptimda bundan olabilirmi ?
  7. ReYaLs

Hocam ekledim saten ama bir türlü açılmıyor kafayı yemek üzereyim herşeyi yapıyorum açılmıyor bir türlü
  8. ReYaLs

mlsf hocam global roma geçmek için açmam gerekiyor açamıyorum bir türlü deli etti beni 3 gündür düşünüyorum nasıl olmaz diye serverde bozukluk var herahalde dedim en sonunda foruma yazdım oda kapandı saten 1604244193 yok hocam olsaydı saten endonozya gloabal hindistan roma geçemezdim
  9. ReYaLs

dediğinizi defalarca yaptım video kaydı atıyım isterseniz neresi yanlış söyleyin ?
  10. ReYaLs

hala daha sorunu anlamıyorsunuz hesapı ekliyorum eklendi yazıyor ama açılmıyor format attım yine eklemdim oturumu kapatıp denedim yine aynı lütfen düzgün okuyun hesabını eklemesini bilmeyen adam nasıl bt acıcak kapatacak ???
  11. ReYaLs

forumdaki konuları okuyun diye bence boş a konu kapatmayın öncelik olarak bu forumu biliyorum okdumda hepsini ama benim sorunumu yaşayan olmamış o yüzden boş yere konu kapatmayın şimdi yeniden yazmak gerekiyor arkadaşlar sürekli bt açıp kapatıyordum hesap ekli zaten süreside yok açtım kappatım...
  12. ReYaLs

Yardım bootloader kilidi açılmıyor yardım!!

Arkadaşlar bu güne kadar sürekli açıp kapattım bt yi bir türlü açmadım hesap ekliyorum süresi doldu ama böyle bir hata çıkıyor her ne yapsamda hindistan romu öncesi böyle bir sorunum yoktu
  13. ReYaLs

Global Kararlı Miui 12 Geldi

AYARLAR/TELEFONHAKKINDA/SİSTEM GÜNCELLEMEDEN KONTROL EDEBİLİRSİNİZ BEN GÜNCELLEME DEN SONRA FORMAT ATIYORUM ÖNERİRİM ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...
  14. ReYaLs

Rom Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.2.0.QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Miui 12 ota yolu ile geldi :)
Üst Alt