retchop kullanıcısının son içeriği

1. retchop

Yardım Mi Mix 2s QCN Yedeği

Düzelteceğim için bir sorun olmayacaktır. Elinde olan bir arkadaş paylaşabilirse çok memnun olurum. Telefon çöp olacak yoksa.
  2. retchop

Yardım Mi Mix 2s QCN Yedeği

Merhaba arkadaşlar, Bana mi mix 2s qcn yedeği lazım. Telefonu kullanan bir arkadaş yedek alıp paylaşabilirse veya elinde hazırda olan bir arkadaş paylaşabilirse çok sevinirim.
  3. retchop

Satış Xiaomi Redmi Note 4x - 3/32 gb - Siyah - Ankara

Merhaba, -Yurtdışı cihazdır. Son bir adet kalmıştır. -Sıfır kutulu, siyah renktir. -Kaydı tarafımca yapılmıştır. Global Türkçe rom ile teslim edilecektir. -Ankara'da elden teslim diğer şehirlere havale sonrası ücretsiz kargo yapabilirim -Yazılımsal sorunlara karşı sınırsız garantim altındadır...
  4. retchop

Alış Redmi 4X Global Arıyorum

merhaba, bende 1 adet 3/32 gb siyah kaldı. Ankaradayım. dilerseniz görüşelim.
  5. retchop

Alış Note 4X

merhaba, hala arıyorsanız 1 adet note 4x 3/32 gb siyah var elimde. Ankaradayım.
  6. retchop

Alış note 4x kılıf ve cam alınır

merhaba.elimde nano cam var. Kargo dahil 15 TL olur.
  7. retchop

Satış Tamir, yedek parça satışı ve temini, servis, yazılım ...

merhaba. Öncelikle konunuz hayırlı olsun. Elimdeki Redmi Note 3 Pro cihazın camı çatladı bir kaç yerden ancak dokunmatik gayet iyi çalışıyor. Daha önceden denize düşürdüğüm başka bir redmi note 3 pronun camını diğer telefonuma takabilir misiniz? Bu durumda işçilik ne tutar? Hayırlı işler.
  8. retchop

Rehber XiaoMiTool - Rom/Root/twrp/recovery/edl/bootloader-Oto Yükleyici

Pardon ileri seviye seçenekler altında kilit açma opsiyonu da varmış. Bu yönüyle uzman olmayan kullanıcılar için gerçekten güzel bir uygulama olmuş. Yapanın ve burada paylaşanların ellerine sağlık.
  9. retchop

Rehber XiaoMiTool - Rom/Root/twrp/recovery/edl/bootloader-Oto Yükleyici

Arkadaşlar uygulamayı sizin için denedim. Bu uygulama sadece otomatik rom kurulumu yapan bir uygulama. Cihazınız kilitliyse, mi recoveryden recovery rom yüklüyor. Cihazınızın kilidi açıksa orjinal veya üçüncü parti fastboot rom yüklüyor. Üçüncü parti rom yüklemeden evvel doğal olarak twrp...
  10. retchop

Satıldı Sıfır kutulu Redmi Note 4x -3/32 gb Siyah -- Ankara -- Taksit imkanı

Tüm telefonlar tükenmiştir. İlginize teşekkürler.
  11. retchop

Merhaba, elimde sadece 64 gb versiyonu kaldı. 1850 TL son fiyatı. Satış gerçekleştirildikten sonra imei kaydı dahil tüm işlemler tarafımdan halledilip o şekilde teslim edilecektir. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
  12. retchop

Ama kutu jelatinli değildir. Kontrol amaçlı açılmıştır. Müdahale edilmemiştir. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
  13. retchop

Evet var. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Üst Alt