respectier kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Redmi Note 10 Pro Xiaomi Eu Rom

Öyle yaptım düzeldi.Teşekkürler
  2. R

Soru Redmi Note 10 Pro Xiaomi Eu Rom

Play storedan uygulama yüklenmiyor.Nasıl çözebilirim?
  3. R

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Çok daha iyi bi modem hocam teşekkür ederim.Pil performansını çok beğendim.
  4. R

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Sweet Global MIUI 14.Hindistan modemi flashladım galiba ama daha optimize bişey var mıdır acaba benim için.MIUI 14 için onu gördüm bir tek çünkü.
  5. R

Son sürüm modemi flashladım ama şarj tüketimi aşırı fazla.Yanlış modemi flashlamış olabilir miyim yoksa genel bi sorun mu?
  6. R

Tamamdır hocam hallettim çok teşekkür ederim bu drivlerlar hep sorun çıkarıyor zaten bana :)
  7. R

Selamlar konudan biraz uzak kaldım benim cihazım şu an pcde fastboot komutunu almıyor aygıt yöneticisinde android ünlem şeklinde görülüyor, driverları yükledim ama sorunu çözemedim yardım edebilir misiniz acaba?
  8. R

Merhaba.Bende orangefox var telefonu 13.0.15 den 17'ye güncelleyemiyorum dosyayı flashladığımda recovery tekrar başlıyor ama yüklemiyor.Nasıl yapabilirim? Unofficial recovery ondan mı acaba?
  9. R

Custom romlarda falan sıkıntı çıkar mı aosp tabanlı olsa bile?
  10. R

Biraz aceleci davrandım bi anlık korktum hemen yazayım dedim ama çözdüm sorunu.Fastbootta pc görmüyomuş driver düzelttim flashladı.
  11. R

Modem dosyasını blokları recovery ekranında sildikten hemen sonra mı flashlamam gerek? Öyle yaptım ama cihaz açıldığı an recoverye atıyor kendini sürekli.
Üst Alt