resneli kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Redmi Note 7 Fastboota bağlanmiyor

Arkadaşlar selamlar, cihazım yurtdışı. Daha önce hiç uğraşmadım ama bugün Fastboota yada recovery ye girmek için ses açma yada kısma ile power tuşuna basınca her ikisinide girmeyip telefon açılıyor. Ses tuslarinda sıkıntı yok. Neden böyle yapar bilgisi olan var mı?
  2. R

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Ayrıca neden bu işler başıma onuda ilave edeyim,belki yardımı dokunan birisi olabilir. Kullandığım rom Mi-rom 10.3.1 idi. Bu romu bayadır kullanıyordum.Geçenlerde tesadüfen dikkatimi çekti.Telefonu hoparlöre alınca benim sesim karşıya gitmiyordu. İlk olarak eyvah donanımsal sorun diye üzüldüm...
  3. R

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Hallettim. Çok basit iş ama PC izin vermeyince insan kafayı yiyor. Windows 7 Pcde 5 dk da oldu. Teşekkürler Reiwa üstat.
  4. R

Hocam kullandığım PC Windows 10 yüklü. Birazdan 7 yüklü başka bir PC de deneyeceğim. Toparlarsam telefona rom attıktan sonra twrp ye girmek istediğimde mi yazısında takılı kalıyor. Şimdi senin twrp toolu indireceğim. Zaten bat dosyasına girince galiba enter yapınca otomatik yüklemesi gerekir...
  5. R

Hocam qualcolm driverını yükledim birde adb driver mı var? Çok oldum kusura bakmayın,araçlar kısmından adb instaler i mı indireceğim? Minimal adb,fastbootu indirip fastboot device komutunu verdiğimde unknown command diyor?Sürücü sorunu galiba?
  6. R

Hocam bu işlem için gerekli driver hangisidir? Sanırım PC ye driver yüklemeyi yapamadım. Fastbootta cihazımı tanımıyor.
  7. R

Hocam nasıl twrp kuruyoruz.Fastboota girip mi,biraz detay verebilir misiniz?
  8. R

Reiwa hocam benim twrp uçtu.İçerisinde şu an 10.2.x Eu rom var. İlk mesajdaki Twrp toll u indirdim.Klasör içerisindeki adb yada fastboota basınca cmd sayfası açılmıyor.Ne yapmalıyım?
  9. R

Sen yok diyorsan yoktur üstat.Sadece adım sayıcı ve share me yi kaldırmak istemiştim. Magisk ile kaldırma işlemi yapılabiliyor mu?
  10. R

Reiwa üstat bende magisk mevcut,mi room 10.3.1 deyim. Gereksiz miui uygulamalarını silebilirmiyim magisk ile,tavsiye ettiğiniz pil için önemli gereksiz uygulama varmıdır?
  11. R

Reiwa hocam, bende tavsiyen üzerine Mi-rom 10.3.1 e geçtim,çokta memnunum.Pil konusunda gerçekten bu rom en iyisi. Yüklü gelen magisk güncelleme istedi sanırım yanlışlıkla güncelleme yapmış olabilir.Şu an bende yüklü 19.0,güncelleme yaparsam 19.3 olarak gözüküyor.Modül olarak yotube vancade...
  12. R

wi fi kopma bende yaşadım,sık olmasada nadiren karşılaşmıştım.Bende 10.2.1 eu stable var.
  13. R

Daha önce kullandığınız rom neydi hocam? silence37 üstat, temiz kurulum yapmak istiyorum,wipe den neleri seçmem gerekli?
  14. R

Yardım mi 8 se ses sıkıntısı

Bende de iki adet var ve sesi hep kisiyorum çok fazla geliyor. 10.2.1 eu rom ile
  15. R

Video çekimi nasıl? Bende ki video çekimlerinde odak sorunu yapıyor hep,bir türlü sabitlemiyor. silence37 üstat,su anda en stabil rom mi room mu?
Üst Alt