resitbirben kullanıcısının son içeriği

1. resitbirben

Soru Miui12 süper duvar kağıtları

son çıkan magisk i kurun 20.4 olanı sorunsuz kullanmaktayım
  2. resitbirben

Soru Miui12 süper duvar kağıtları

oda çalışıyor dostum sen kurulumu yanlış yaptın sanırım. tekrardan bi wipe/format data yap istersen 1588438330 bu süper duvar kağıdı dediginiz hareketli dünya ve uzay teması ise, evet cihazımız düşük kalıyor üst segmentlere getirmişler bu özelligi
  3. resitbirben

Çözüldü Win 10 Donma Sorunu

güncellemeden degildir o ya laptopu çok taşıyorsan ondandır. kasanın en ufak esnemesinden bozulmuş olabilir
  4. resitbirben

dostum bende de acer nitro var bende işlemciyi kısıyorum turboya girdi mi işlemci 96 dereceyi görüyüyor 91 e düşürüyorum işlemciyi sıcaklık 85 i geçmiyor bu şekilde
  5. resitbirben

valla bende acer nitro kullanıyorum windows 10 sıkıyor bazen windows 7 ye geçtigim zamanlar oldu tabiki :) ama windows 7 bizim bilgisayarlara göre degil o yüzden uyuşmazlık oluyor. dostum bilgisayarında kasma oldugu zaman görev yöneticisinden bir resim atar mısın bir bakalım disk-ram-işlemci...
  6. resitbirben

Yardım Widevine L1

evet öyle şuanda mesela eea global kullanıyorum. L3 şuanda mesela. her ROM u denedim. aynı hepsinde
  7. resitbirben

Yardım Widevine L1

valla benim l3 şuanda l1 e çeviremedim bir türlü :) anakart degiştirme işi ne mantıklı bir fikirmiş gerçekten :D
  8. resitbirben

Soru Mi9lite diye cc9 almışım arkadaşlar band 20 yok nasıl aktif edilir

yok öyle birşey malesef o şekilde kullanacaksınız veya gidip geri vereceksiniz. iyi günler
  9. resitbirben

Soru Led ışığı

pil tasarrufunda ise de yanmaya biliyor ona bir bakın isterseniz.
  10. resitbirben

Çözüldü Uzun Süre Cc9 Kullanan Birisi Lazım

iyi yapmışsın dostum.
  11. resitbirben

Çözüldü Uzun Süre Cc9 Kullanan Birisi Lazım

Cc9 kullanıyorum hattım Türkcell İstanbul'dayım problem olduğunu görmedim sorunsuz köy kısımlarda sorun olabilir.
  12. resitbirben

Çözüldü Mi9 Lite Recovery de Kaldı Açılmıyor.

Yetkili hesap ile arka kapak açılıp rom atıldı. Teşekkürler
  13. resitbirben

Bootloader kilidi açılmıyor. GeliştiricGeliştirici seçeneklerinden açın diyor. Miflash ı deneyip tekrardan sonucu yazacağım
  14. resitbirben

MiFlash ile global rom atarken kilitleme seçeneginde kalmış. bu yüzden bootloader kapandı ve cihaz açılmadı açılır gibi yapıyor sonrasında mi recovery ye atıyor. o kısımdan wipe data yaptım bir işe yaramadı. miassistant var onunla da bayagı ugraştım bilgisayar üzerinden oradan da rom atmıyor. ne...
  15. resitbirben

Yardım Pil kullanimi , şakamı bu ?

yazılanlar doğru olmayabiliyor. 3 saat ekran süresi gösterip de 2 saat sonra baktıgımda da 3 saat göstermesine denk geldim.
Üst Alt