remy kullanıcısının son içeriği

1. remy

Uygulama Reklamsız ve Arka Planda Çalışan YouTube Uygulaması

Burdaki linklerden en son versiyonları indirip kurdum. Oturum açmaya izin verdi sonunda.
  2. remy

Bende orayı hiçbir şekilde gecemedim
  3. remy

Reklamsız YouTube ilk mesajdan indirdim fakat oturum açamadım sorun nedir acaba?? Cihazım oppo rx17 neo
  4. remy

Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

Evet kullanılıyor
  5. remy

İpucu Redmi 4 Prime Ana Konu

Dostlar sizde bu sürümü mü kullanıyorsunuz?? (Cihazim redmi 4 prime)
  6. remy

Güncelleme Redmi 4A (rolex) MIUI10 Global Stable Güncellemesi [V10.1.1.0.NCCMIFI]

Bu arada benim cihaz Redmi 4 Prime..
  7. remy

Güncelleme Redmi 4A (rolex) MIUI10 Global Stable Güncellemesi [V10.1.1.0.NCCMIFI]

Güncelleme sonrasi bana uygulamaların bildirimleri sesli olarak gelmiyor? Mackolik mesela.. Gol olmus ustte mackolik bildirimi ekrani acinca görülüyor ancak ne bir uyari sesi ne bildirim ışığı yaniyor. Ben her 10dk da bir telefonun ekrani acip bakinca görüyorum.. Varmı çözümü arkadaşlar
  8. remy

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

S7 edge var onda da yardımcı olabilir misiniz? Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. remy

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Mi bandage uygulamasını nasıl kullanacağımızı anlatan bir yazı mevcut mu acaba? Mi fit devre dışı bırakmak mi gerekiyor? Ayarlar nasıl olacak mi bandage verimli çalışması için? Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. remy

Dünden beri birşey fark ettim.. bu sürümü yüklendikten sonra telefona çağrı gelince cevaplayip konuşuyorum sonrasında telefonum kendini sessize alıyor. Bileklikte arayan kişiyi göstermiyor bende. Çözemedim Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. remy

Mifit son sürüm ile mi kullanacağız? Yoksa 3.4.4 ile mi Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. remy

Ben 3.4.4 üzerine ilk sayfadaki yamayı yükledim.. arayanı göstermeye başladı.. hava durumu menüsünde derecelerin altında sıkıntı var.
  13. remy

Bende de arayan ismi görünmüyor.. gadgetbridge calistirmiyorum ondan mı acaba Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. remy

Mı fit APK sini netten farklı sürüm bulup deneyin bende playstore dan indirince sizdeki gibi oluyo
Üst Alt