remtur kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

Geçmiş olsun. Allah c.c. sizin ve tüm depremzedelerin yardımcısı olsun ve kolaylıklar versin.
  2. R

Çok teşekkür ederim sağolun. Dediğiniz gibi yaptım. Hayırlı günler dilerim.
  3. R

OrangeFox ile Miui V12.5.2 yükledim. Yüklerken wipe işlemlerini ve formatlayarak yaptım. Bu kadar yeterli olurmu? Yoksa bu rom'un fastboot olanı mı yüklesem daha iyi olur. Hayırlı akşamlar.
  4. R

Çok teşekkür ederim sağolun. Hemen Kendi orjinal rom'unu yükleyeceğim.
  5. R

Uyarınız için teşekkür ederim. Kullanmaya devam ediyormusunuz? Kullanmamak daha mı sağlıklı olur. Bu konudaki düşünceniz nedir. Hayırlı akşamlar.
  6. R

Miui V14 yeniden denemek için kurdum. Format yaptığım halde bu sefer vowifi çalışıyor. Bu arada format yapmadan kurulmuyor, Redmi yazısı ekranda sabit kalıyor., çok uzun beklediğim halde sistem açılmadı. Formatlayıp yükleyince hemen açılıdı. Daha önce modem.config dosyası silinmiş demiş idim...
  7. R

Miui V12.5.1 yükledim vowifi çalışıyor.
  8. R

Miui V12.5.2 yi yükleyince modem dosyası yine gitti. V12.0.6 yi yükleyince dosya geri geldi.
  9. R

Miui V12.0.6 yı yükledim modem dosyası geldi.
  10. R

Kendi kendine silinmemiş tabiiki. Cihaz birkaç kez fastboot modunda kaldı ve miui14 ve miui12 romu yükledim, yüklerken bir yerde hata yapmışım ki, silinmiş.
  11. R

Telefon ayarlarını iyice baktım modem.config dosyası silinmiş o yüzden vowifi çalışmıyormuş.
  12. R

Sizin paylaştığınız ekran görüntüsünü kastettim. Aynısı.
  13. R

Açıklama için teşekkür ederim. Vowifi için ayarlardan açmak derken neyi kast ettiniz. Ayar gönderdiğiniz resimdeki gibi açık geliyor. Ama bildiğim tüm yöntemleri denedim çalışmadı. İyi günler dilerim.
  14. R

Miui 14'ü ilk kurduğumda beğenir gibi olduydum lakin iki gün kullanınca beğenmedim, sebebi, Şarj da iken kapatmama rağmen sürekli olarak cihaz kendiliğinden açılıyor. Bazı çalıştığı halde ayarla da görünmüyor.(Pil Tasarrufu gibi). Diğer bir konu iki gün uğraşmama rağmen vovifi'yi çalıştıramadım...
  15. R

Sonunda Miui 14 kurmayı başarabildım. Twrp ile bir türlü yüklemeyi yapamadım. Orange Fox ile birkaç denemeden sonra kurdum. Açıkladığınız gibi Redmi K20 Pro'ya çevirmesinde bir sakınca yok gibi. Önceden kullandığım Miui V12.0.6'ya göre oldukça güzel ve seri bir yazılım. Yapmış olduğunuz...
Üst Alt