Relaxis89 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Mi Note 3 Stereo Ses Sorunu

Estağfurullah hocam ilginiz için teşekkür ediyorum.
  2. R

Hocam telefonun kendisinde stereo olarak bu özellik mevcut zaten. Dediğim gibi rom yüklemeden önce de sorunsuz şekilde kullanıyordum. Şimdi ise ses alt hoparlörden mono olarak çıkıyor.
  3. R

Merhabalar, Mi Note 3 telefonuma Xiaomi.EU V11.0.2.0 rom yükledim sonrasında sesler sadece hoparlörden çıkıyor. Stereo olarak ahizeden artık ses çıkmıyor, telefon görüşmelerinde ise ahize ilgili sorun yaşamıyorum. Tavsiyeler ile Stock Rom da yükledim fakat sorun çözülmüyor maalesef. Bu durumun...
  4. R

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

hocam benim de ahize düşük sesli olduğu için zaten senin konundan sorunu çözüyordum. o ayarları 88-18 yaptım ve öyle kullanıyorum zaten.
  5. R

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

hocam sorun olsa daha önceden anlardınız çünkü kendini belli ediyor. benim anlamadığım stock rom bile denedim fayda etmiyor.
  6. R

aynen hocam stereo çalışmıyor bu durumdan dolayı donanımsal değildir diye düşünüyorum.
  7. R

yok hocam aradığım zaman ses direk ahizeden geliyor telefon görüşmelerimi normal şekilde sorunsuz yapıyorum. konuşurken hoparlöre de alıyorum orada da sorun yaşamıyorum. fakat herhangi bir müzik,video vs açınca sadece hoparlörden çıkıyor ses.
  8. R

normal görüşmelerde ahizeden sen geliyor. hoparlöre aldığımda ise sadece alttan çıkıyor ses. rom atmadan evvel de sorunsuz çalışıyordu.
  9. R

dediğiniz gibi önce eu rom denedim sonuç değişmedi,globale döndüm yine fayda etmedi. artık ne yapacağımı bilmiyorum.
  10. R

tekrar indiriyorum verdiğiniz linkten deneyeceğim. durup dururken donanımsal olamaz diye düşünüyorum fakat yazılımla da çözülmüyor.
Üst Alt