reklam80 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Mi box kumanda eşleştirme kopması

Benim cihaza bluetooth kulaklık bagladigimda sesler cizirtili geliyordu megerse tv box wifi ile baglanfiginda böyle oluyormus. Ethernet takinca duzeldi. Belki deneyip sonucu yazarsiniz. Sizin sorunda bluetooth ile alakali ondan yazdim MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Soru Mibox işe yarayan uygulamaları toplu bir yerden yükleyebileceğimiz bir yöntem var mı

Mert temizer depolar diye araştırın karşınıza çıkar MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Yardım Mi Box s 4K Kumanda sorunu

Mi box güncellemelerle cihazi bozuyor, google filmler uygulamasinin son sürümünu yukleyin telefona kumanda uygulamasi yüklenniyor onu kullanin. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Yardım usb bellek görmeme sorunu

Gelistirici ayarlardan usb yerine hdd secin, belki isinize yarayabilir. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Yardım Numara Engelleme Çalışmıyor

Örnek 0212 veya 0850 numraların ön eklerini engelliyordu. Bir haftadır yabancı numaralar yine arıyor. Numarayı engelliyorum aramalardan yine arıyor. Öneriniz varmı? Teşekkürler
  6. R

Yardım Mi Wifi Pro

Senin elinde olan birşey değil 5ghz cihazın yoksa alacağın hız o kadar selametle MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Yardım Mi Wifi Pro

Hıızınız 32 olmaz 12. 15 arası olur. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Rehber [Brick/Dead] Flash Xiaomi Mi Box 3 MDZ-16-AA Test Point ile Yazılım Yükleme

Dün 16 AB modeline imaj attım ama usb diski gösteremedim. Usb diskte oreo update vardı. Sonra baktım kendi açıldı. Android 9 yükledim, pişman oldum kumanda çalışmaz oldu. Şuan Android 8 de kumanda çalışıyor. Cihaz pert olmaktan kurtuldu. Gerçi mi box s kumandası bunada oluyor ama orjinal kumanda...
  9. R

Yardım Ağ Üzerinden Dosya Aktarımı

Kodi üzerinden bilgisayara yada hardiske bağlanarak izlersiniz ayrıca
  10. R

Yardım Ağ Üzerinden Dosya Aktarımı

Nas cihazı tavsiye ederim, yada 1tb hdd alıp filmleri ona kopyalayın
  11. R

Yardım Mi stick de ana menü aşağı seçim tuşu işlemiyor

Kumanda işlevini değiştirecek bir uygulama kulladınız mı?
  12. R

Yardım Mi Router 4A 5ghz bağlanamama sorunu

Ben kablosuz bağladım salonda, sadece 2.4 ghz çekiyor.
  13. R

Çözüldü Mi TV Stick BeinConnect canlı yayın

Android için smart tv paketi olanı alın.
  14. R

Yardım Mi Box S Güncelleme sonrası uyanmıyor

Mi box 3 de aynı sorun var güncellemeden sonra, fişini çekmeden açılmıyor. Kumanda eşleşmeyi her açılışta yeniden yapıyor.
  15. R

Çözüldü Mi Box S Ses Sorunu

Ben nas cihazındaki filmleri, mi box da DS video prog oynatırken ac3 tur dosyalarını oynatamıyor ve sesi açıp kapatamıyordum. Mi box ayarlardaki ses ayarları kapalı konumdaymış açınca hiçbirinde sorun kalmadı. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
Üst Alt