Redrinqman kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Birkaç hata var onları düzeltseler yeter
  2. R

Yazık ettiler, piyasayı yok edecek konumda aslinda da güncelleme gelmiyor işte gucenlikte gerideyiz
  3. R

Diğer Mi 8 Nohon Batarya

Bataryayi almak isteyen arkadaşlar ekran sürenizi de mesajiniz yanina ekleyebilir misiniz? Kendi mi8'im ile karşılaştırmak istiyorum. (%20 --> 2 saat ekran süresi)
  4. R

Yardım Mi 8 en son ki yada en iyi rom atmak

Ahahahaah kahkaha attım
  5. R

Çin sürümünde google uygulamalari yok ve sifirlanir diye biliyorum
  6. R

Bu iş 2022 yılına kaldı bence
  7. R

Yardım play store uygulama indirme engeli.

Bir alternatif daha söylüyorum. Ayarlar> gizlilik koruması>özel izinler>diğer uygulamalar üzerinde göster Bu kısımdaki tüm uygulamalara tek tek tıklayarak açık olanı bulup kapatın daha sonra indirme işlemini deneyin.
  8. R

Eğer navigasyon tuşları kullanıyorsanız bir de tam ekran modunu kullanarak indirme yapmayı deneyin.
  9. R

Ayarlar>ek ayarlar>erişebilirlik>indirilen hizmetler bu kısımda varsa açık olan bir sey kapatin.
  10. R

You can try looking to see if any apps have permission to display over other apps, on my phone there are two, one is settings>accessibility>Installed Services For example I have CCleaner and and auto clicker who want to use that permission. The other is under apps>(the three dots on the top...
  11. R

Yardım Mi 5 Orjinal Batarya Bozuldu

Deji marka batarya alabilirsin. Gayet iyi performans veriyor.
  12. R

Haber Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi 8 SE MIUI 12.5 güncellemesi Çıktı

E tabi öyle globale daha gelmez deneyimlemek için iyidir
Üst Alt