redmipro kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Mi 8 Lite İphone Klavyesi

Selamlar arkadaşlar Mi 8 Lite cihazım için iphone klavyesini rootsuz bi şekilde edinebilir miyim? Rootsuz edinemiyorsam da rootlu edinebilir miyim? Edinebilirsem nasıl edinebilirim? Teşekkür ederim.
  2. R

Yardım Mi 8 Lite Hoparlör Problemi

önemli değil kardeşim mesele haksız olduğun bir konuda özür dileme erdemini göstermektir zira ben edebiyatçıyım ve yazım hatalarına da çok takılırım fakat hem telefonda yazmanın getirdiği şey ile hemde acelemin olması sebebiyle yanlış yazmışım. iyi forumlar MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk...
  3. R

sağ olun hocam deneyeceğim... MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

ahahaha millete bekçilik yapmaya mı geldin kardeşim buraya? düzgün bir dil ile uyarabilirdin halbuki... komiksiniz gerçekten :) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Soru Cihazımın bootloader kilidini nasıl açarım?

çoğu garanti firması (delta gibi) cihazınızı garanti dışı bırakıyor. tekrar kapatma gibi bi olayı yok ama garantiyle işim olmaz diyorsanız yapabilirsiniz MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

360 saat bekleme mevzusuna takıldım. Resmen 15 gün hoperlörsüz kullanıcam telefonu... MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

garantiye göndermeden kendim yazılım yoluyla çözemez miyim acaba? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

MİUİ 10.2.2.0 güncellemesi ile beraber telefonda konuşurken hoperlöre aldığımda veya görüntülü konuşurken karşı taraf sesimi alamıyor. alttaki mikrofonu göremiyor cihaz. Cihazımı unlock etmeden nasıl çözebilirim.Sürüm düşüremiyorum unlock etmediğim için. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk...
  9. R

Çözüldü Redmi Pro Arka Kapak

Selamlar,ekte belirttiğim Redmi Note 4 için yapılmış arka kapağı kendi telefonumda kullanabilirmiyim.Redmi Pro kullanıyorum.Lütfen bilen arkadaşlar yorum yapsın. Tahmini Teslimat Zamanı Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Yardım Redmi Note 4 Kılıfları Redmi Pro ya olur mu?

Redmi Note 4 kılıflarını Redmi Pro telefonumda sıkıntısız kullanabilir miyim? Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Redmi Pro Hızlı Şarj

Selamalar,ben hangi adaptörü ve hangi usb type c kabloyu alırsam kutunun içinden çıkan adaptör ve kablodan daha hızlı şarj edebilirim dostlar? Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Redmi Pro için MİUİ 9 Sonunda Geldi!

banada gelmiyor sanırım biraz beklemek gerek gelmesi için Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Aynen öyle olur. Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Power+VolumeUp dostum Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

7.10.9 u ben kullanıyorum Türkçe dostum Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt