redmi5plus kullanıcısının son içeriği

1. redmi5plus

Sohbet satılık sıfır yurt dışı telefon arıyorum

merhaba 18-19k bütçem var xiaomi 13 istiyorum ankarada kapalı kutu nerede bulabilirim. ve aldıktan sonra bu cihazda iemi nasıl oluyor..
  2. redmi5plus

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

bozuktur dikkatli bakın ahizenin üstüne 9sde kronik
  3. redmi5plus

1 ay öncesine kadar kendime iPhone 11 bakıyordum. redmi note 9s 128 gb satıp üstüne para koyup alacaktım sonra dedim ki gerek var mı param varken dedim bunu. ekranı kaliteli , pil zaten efsane 10-11 saat ekran süresi veriyor kamera da işimi görüyor işlemcisi hala iş yapıyor ram yeterli ilk defa...
  4. redmi5plus

Rom [Fastboot] Curtana - Redmi Note 9S - Redmi Note 9 Pro (India) - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

foruma eu son sürüm linki aramak için girmiştim :D teşekkürler
  5. redmi5plus

Soru Pixel Experience

kendisi romu kurunca otomatik mi geliyor yoksa ekstra bir sey yapmak gerekiyor mu
  6. redmi5plus

Soru Pixel Experience

kamera olarak ne kullanıyorsunuz
  7. redmi5plus

Sohbet Yenilenmiş iPhone 7 Alınır mı ?

cevap için teşekkürler
  8. redmi5plus

teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için
  9. redmi5plus

merhaba redmi note 9s kullanıyorum 128gb rom 6gb ram var sizce bunu satıp hepsiburada üzerinden yenilenmiş iPhone 7 (32gb) almak mantıklı mı ?
  10. redmi5plus

Sohbet Mi Band 6 vs Mi Watch Lite

büyük ihtimalle bende watch alacağım ama mi band kare olsaydı inu alırdım. teşekkürler
  11. redmi5plus

Sohbet Mi Band 6 vs Mi Watch Lite

bu iki saatten birini alacağım kare saat istiyorum ama band 6 kare değil mi watch kare fakat ekranı tft lcd hangi saati önersiniz bütçe 450 TL
  12. redmi5plus

Rom Hangi romu kullanıyorsunuz

20 gündür bu rom u kullanıyorum memnunum öneririm https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-9s-aosp-rom-onerisi-ve-rom-icin-google-kamera.115307/
  13. redmi5plus

3 telefonda da hiçbir sıkıntı yok
  14. redmi5plus

Gcam Redmi Note 9S Aosp Rom Önerisi ve Rom İçin Google Kamera

Merhaba Aosp Rom kurdum https://forum.xda-developers.com/t/rom-official-pixel-plus-ui-miatoll-v3-7-android-11.4299001/ Rom gayet iyi ve stabil ama romda Google kamera go vardı bende araştırdım ve linkteki Google kamerayı buldum sadece slow video çekim çalışmıyor diğer şeyler çalışıyor. Kamera...
Üst Alt