Redmi559 kullanıcısının son içeriği

1. Redmi559

Rehber vestel v tab 7020a Root

Bu modelde böyle oluyor düz yapınca tablet açılmıyor saçma birşey ama öyle bildiğiniz herşeyi unutun😁 1699958190 Teşekkürler
  2. Redmi559

Rehber vestel v tab 7020a Root

Merhaba arkadaşlar bu tablet için çoğu arkadaş root atamamış bende konuya açıklık getirmek istiyorum root işlemi çok basit ADB ile yapacağız öncelikle PC de ADB driver kurulu olması gerekli vereceğim boot.img dosyasını bu klasöre atın ve "fastboot flash boot boot.img" komutunu girince root...
  3. Redmi559

Soru D Smart kampanyası

Öncesinde baktım kötü yorum çok ama bana kesintisiz 90 TL yi geçmeyecek sınırsız internet lazım d Smart gerçekten çokmu sıkıntı öyleyse iptal ederim 1607448982 Daha önceki de öyleydi işimi görüyordu ama 8 mbs geçmiyordu o önemli değil ama kesintisiz olsun arıza vermesin verdi diyelim teknik...
  4. Redmi559

Soru D Smart kampanyası

Türknet kullanıyordum en son arıza verdi soğudum iptal ettim bunun hızı ne olur acaba denemem lazım ama çok kötüyse anlatıldığı kadar iptal ederim
  5. Redmi559

Soru D Smart kampanyası

Türk Telekomma internet başvurusu yaptım d smartan aradılar 94 TL lik paket önerdiler 16mgbs kampanya fiyatı böyle gösteriyor bugün uydu alıcısını aldım hiçbir artısı yok internet bağlanacak hızı nasıldır fazla ücret çıkarırlarmı çok sıkıntı ise bağlandıktan sonra iptal ederim 2 gün içerisinde...
  6. Redmi559

Yardım iPhone silinmeyen profil ve Instagram hatası

Evet arkadaşlar bir profil yüklemiştim ayarlardan sildim ama ana ekrandan silemiyorum yapıştı kaldı ve birde Instagram profil sayfasına tıklayınca siyah ekran oluyor yardım ve görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler ios 13.4.1 iPhone 6s+
  7. Redmi559

Soru iPhone WhatsApp silinen mesajları görme

Evet arkadaşlar androidde wamr var çok kullanışlı peki iPhone de altarmatifi veya karşılığı varmı araştırdım ama bir sonuç bulamadım
  8. Redmi559

Soru iTunes geri yükleme

Teşekkürler seneye iPhone almak istiyorum denemek amaçlı avantajları da var artık androide yapacağım herşeyi yaptım rom tema recovery root sıkıldım yani evde sırf android modları denemek için ayrı telofonum var
  9. Redmi559

Soru iTunes geri yükleme

Videolarda yapıyorlar o zaman aynı iCloudu giriyorlar büyük ihtimal elime öyle bir iPhone geçerse deneyeceğim makale yazmak lazım internete tam bir bilgi yok
  10. Redmi559

Soru iTunes geri yükleme

Merhaba arkadaşlar ben 2. el kilitli iclaudu ekran şifresi unutulmuş iPhone alsam iTunes den geri yükleme bölümünü kullanıp sıfırlaya bilirmiyim hiç iPhone kullanmadığım için bir bilgim yok deneyenler varmı sonuç ne olur acaba teşekkürler
  11. Redmi559

Soru Modemin vdsl destekliyormu.

Merhaba arkadaşlar TurkNet internet bağlatacağım seçenekleri 16 megabit 35 mbit olmak üzere iki seçenek var 35 daha hızlı ama modemin uyumlu mu onu bilmiyorum internetini aratınca adsl diye çıkıyor modem kutusunda da öyle yazıyor eğer uyumsuz ise 16 mbit nasıl olur görüşlerinizi ve önerilerinizi...
  12. Redmi559

Yardım Gta ıv açılmama sorunu

Evet tamda araştırmaya başlamıştım 4gb lık sürüm buldum deniyeceğim yarın falan başka öneriniz olursa beklerim çok teşekkürler.
  13. Redmi559

Yanlış anlattım sanırım ben flasa pc den attım ve sonra farklı pc ye taşıdım ve onda açılmadı. 1575652647 Bildiğiniz bir site varmı acaba 1575652687 Deniyeceğim
  14. Redmi559

Çektiğim pc de flasbellek ile de açılıyordu baştan indirmek ölüm 15gb flasa bile 1 saate attım elinde setup olan yokmu acaba veya farklı bir çözüm teşekkürler.
Üst Alt