Redmi plus (+) kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Redmi 9t şebeke çekim sorunu

Merhaba hocam imeide sorun yok hatta başka da denedim. Ama çekmiyor. Mbn dosyalarından tele2_sweeden dosyasını aktif ettim bağlanıyor ama yinede kopma çok oluyor.Rom da denedim ama alakası yok şuan pixel experience kullanıyorum
  2. R

Yardım Redmi 9t şebeke çekim sorunu

Merhaba cihazım redmi 9t, cihaz sadece Vodafone ile çekim sağlıyor diğer hatlarda sadece şehir içinde çekiyor bir anda oldu 2 hafta önce çekmemeye başladı. Şimdi ise sadece Vodafone ile çekiyor mbn dosyaları ile ilgisi var mıdır? Ne yapmak gerek?
  3. R

Soru Hat çekmeme sorunu

Merhaba cihazım redmi 9t 1 haftadır hat sorunu yaşıyorum. 4.5g de volte simgesi çıkıyorsa sorunsuz hem arama yapıyorum hemde internete giriyorum. 3g de falan direkt olarak yalnızca acil aramalar yazıyor. Yaşadığım bölgede 4.5g çok yeterli değil bu yüzden düzeltmem lazım ama yapamadım. Sorun uzun...
  4. R

Yardım Tool

Fiyat yüksek oluyor malesef. Redmi Note 10t 5G
  5. R

Yardım Tool

repair işlemi hocam.
  6. R

Yardım Tool

Merhabalar. Uygun fiyata tool lazım. Kiralamak isteyen ulaşabilir mi?
  7. R

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba hocam. tool kiralama işlemi var mı? 1-2 saat için.
  8. R

Yardım Cihazıma zarar verir mi?

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
  9. R

cihazlardaki mmc yanma durumu varmış ve cihaz çöp oluyormuş.
  10. R

emmc yanması gibi hatalar nasıl oluyor peki? 1662568754 emmc yanması gibi hatalar nasıl oluyor peki?
  11. R

Merhaba yaşadığım sorun sonucunda cihazıma 5-6 kez rom kurdum bu durum cihazıma zarar verir mi?
  12. R

Yardım Dotos vowifi

Dotos rom kurdum çok sitabil fakat vowifi sorunu var wifi arama ayarı falan eklenmiş aktif ama çalışmıyor ne yapmam lazım? Pdc ile çözülebilir mi? Sürüm: DotOS v5.1.2
  13. R

Yardım Ses kesilmesi

Merhaba Redmi 9t cihazıma miui 13.0.1 güncellemesi geldi ve ses kesilmesi yaşıyorum. Ne açarsam açayım 2 saniye ses geliyor 2 saniye kesiliyor sürekli böyle bir döngüye giriyor ne yapmam lazım?
  14. R

Yardım volte ve vowifi

Hocam wifi üzerinden arama sorunu değil mi?
  15. R

Yardım Redmi 9t Nv data is corrupted hatası

Sizinle özelden iletişime nasıl geçebilirim
Üst Alt