Redmi Note 5 Kullanıcısı kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Redmi Note 5 Ortam Ekranı Var mı varsa nasıl aktif edilir , yok ise ne zaman gelir?

Daha az önce telefonumu güncelledim ve çok hoş bir özellik olan ortam ekranı özelliğini internette gördüm bu özelliği aktif etmenin bir yolu var mıdır eğer bu cihazda bu özellik yoksa ne zaman gelri 1574196487 Şimdiden teşekkürler:D
  2. R

Yardım Redmi Note 5 Kamera

İnternette 1 video gördüm xiaomi redmi note 5 1080p60 video cekebiliyor ama benim telefonumda 1080p30 a kadar cekebiliyor.
  3. R

Çözüldü Redmi Note 5 ikinci kamerayı kullanıyor

kameranın önüne elim geldi alttaki kameranin onunde geçirince elim görünüyor üstteki kameranın önünden geçirdim ama görünmedi alttakine getirince parmağım göründü
  4. R

Çözüldü Redmi Note 5 ikinci kamerayı kullanıyor

Neden ana yerine 5megapiksellik kamerayı kullanıyor??
  5. R

Yardım Kamera

Xiaomi redmi note 5 telefonumun kamerası fotograf çekerken farkettim hafif bir piksellesme var (yani resimde bazi yerler tuhaf pikselli) kamerasinin da fena olmadigini düşünürsek (12+5arka 13 ön) neden boyle bir sorunla karşılaşıyorum?headbang~~
  6. R

Çözüldü Ana ekran(dijital)tuslari

Tesekkurler 1545074736 Tesekkurler
  7. R

Çözüldü Ana ekran(dijital)tuslari

Dijital tuslarin yerleri degisebilirmi mesela xiaomi telefonlarda geri tuşu sagda oluyor onun yerini sol tarafa alabilirmiyiz? (alttaki kısayol tuşları)
  8. R

Soru Redmi Note 5 de google asistan varmi

Varsa nasil acilir
  9. R

Çözüldü Uygulamalardaki Siyah Şeritler

Tamam ekleyeyim 1544978744 1544978747 1544978778 Kenarlarda bosluk kaliyor
  10. R

Çözüldü Uygulamalardaki Siyah Şeritler

Bazi uygulama ve oyunlarda ekran kenarlardan siyah şeritli (Örnk:Youtube) bunun bir cözümü var mıdır? 1544977051 Youtubeda tam ekrana gecince oluyor
  11. R

Çözüldü Arayüzde bozulma(Tema yuzunden)

Varsayilan temada da ayni sekilde 1544949299 Parlaklik acma kapatma bolumunde sikinti var degisik görünüyor
Üst Alt