Redmi note 4 kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Redmi note 4 Patlaması

Satış - MI6 / Redmi 4X/4A/4 Prime - Mi5s PLus- Redmi Pro - Note4x - Kutulu - Taksitli - Garantili Bu arkadaş guvenin ismidir ta kendisidir Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Bu mu Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Cikmayacak mi Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Mi6c yi beklesem mi diyorum, mi5x iyimidir Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Hocam saka bir yana gerek batarya gerek sarj suresi gerek bu patlama haberinden sonra iyice sogudum redmi note 4 ten. Hemen elden cikarip baska bir cihaz alacagim ama karar veremedim, qc hizli sarj destegi olan snapdragonlu saglam bataryali bir xiaomi var mi ki Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk...
  6. R

Mobile şebeke sinyali ve ekran asiri tuketim yaptigi kanaatindeyim. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Su redmi note 4 u sarj etmekten gina geldi artik. Denemedigim rom kalmadi, yok eu stable bundan iyi yok epic rom op, yok lineage rom on numara hepsi ayni, 4100 mah pil var 4 saat ekran bekleme süresi yazik. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Cihaz ds cin mali degil mi? :)) Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Yardım Mi5s beklemede aşırı pil tüketiyor

Gece yatarken %45 sarjim vardi sabah kalktığımda %20 redmi note 4 mtk 8.5.5.0 ((7 saat)) Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Satış Note 4 ekran koruyucu

Onlar genelde kapatmiyor, benimkide öyle. Bu sekilde kullanıyorum sikinti yok Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Yardım Redmi note 4 mtk batarya tuketimi

Buda 8.5.5.0 bug report *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** Build fingerprint: 'Xiaomi/nikel/nikel:6.0/MRA58K/V8.2.2.0.MBFCNDL:user/release-keys' Revision: '0' ABI: 'arm64' pid: 5678, tid: 5678, name: i.klo.bugreport >>> com.miui.klo.bugreport <<< signal 6...
  12. R

8.5.5.0 dan kareler hocam. Bakalim bu rom nasil olacak malum yeni cikan cihazini bataryasini degistirmek diyenler oldu. O zaman sorun yazilimsal oyleyse 8.5.5.0 sikinti cikmamasi gerek. Cikarsa demek pil saglam rom saglam o zaman islemci vasat kaldi ki arkadasin biri 2 gun gidiyor dedigine gire...
  13. R

IMEI degistirme

Oyun oynarmisin hocam bir de o zaman konusalim. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

8 ayi gecmis yeni dedigin. Pil öldüğü icin degistirdim. Ama yeni pil ile sabah 7 den oglen 12 i ancak çıkarıyor, normal hucresel acik, mp3 video dinlemem seyretmem cok cok bir iki oyun atarım, forumlarda dolasirim sosyal medya olarak sadece wassap var. Oda ara ara. Bir daha cihaz alirken...
  15. R

IMEI degistirme

Cihaz 5-6 aylik archelottan aldim, o zaman bilmiyorduk mtk mis snapdragonmus, anlatan da olmadi. Pili degistirdim kendim. 6-7 kez sarj ettim. Aldandik 4100 maha. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt