redblind kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Hayır global kullanıyorum, mevcut sürümüm bu, 11.05.0, 11.06.0dan sonra çıktı :)
  2. R

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba. Ben 11.0.5 güncellemesini yapmadım henüz ve hala 11.0.6 versiyonundayım. 11.0.5i yüklemeden, direkt telefona bu sürüm gelmiyor mu, mutlaka 11.0.5i yüklemeli miyim?
  3. R

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Herkes için keyifli bir buluşma olmasını diliyorum.. Ankara da olduğum için, katılmayı çok istemekle birlikte katılamayacağım maalesef.. Bir gün Ankarada da buluşmak dileğiyle..
  4. R

Haber Mi 8 Volte aktif etme

Dostum devre disi demek biliyorum ama, volteyi acmak istiyorsan disable yazisi cikacak. Yani devre disiydi gibi bir aciklama yapıyor kod girmeden önceki halini yazıyor benim anladığım.. enable yazdiginda da acikti sen kapattin der gibi yani =) ufo gören masum köylü gibi oldu anlatim kusura bakma...
  5. R

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Teşekkür ederim dostum.
  6. R

Gps hala sorunlu mu arkadaşlar?
  7. R

Navigasyonu deneyen oldu mu? Güncellemeyi şimdi yapmak için girdim fakat şu an gözükmüyor yeni güncelleme yok diyor, acaba geri mi çektiler guncellemeyi?
  8. R

Arkadaşlar mi8 10.1.2.0 güncellemesinden sonra pil kullanımında hücre bekleme fazla pil tüketiyorsa ; ayarlar>ağ>daha fazla>acil durum uyarıları>bildirimleri aç seçeneğini kapatın. Bende oldukça işe yaradı umarım sizde de işe yarar. Deneyenler sonuçları yazarsa mutlu olurum. Kolay gelsin.
  9. R

Güncellemeyi indirmiştim ancak yükleme yapmamıştım. Şu anda ise güncelleme bulunamadı diyor. Muhtemelen sağ üst 3noktadan son sürümü indir desem indirecektir fakat ben bu güncellemeyi yuklemesem de bir sonraki gelecek güncellemeyi yine de alabilir miyim telefonun kendi guncelleyicisi üzerinden?
  10. R

Yardım Android 9 sonrasi GPS sorunu

Test edebildiniz mi hocam gpsi?
  11. R

Üstad tuşlar seçili zaten,tam ekran uygulamalarının içine girince de bazi uygulamaların tuşu kapanmiyor sabit şekilde duruyor.
  12. R

Arkadaşlar bu son güncelleme ile gelen tam ekran olayını kapatmanın bir yolu var mıdır? Bazi oyunlarda sıkıntı çıkarıyor bana tuşlar biraz sola kaymış oldu eller alışık olmayınca oynayamadım.
  13. R

Rehber Miui Reklamları Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

Üstad bu yetkileri geri almanın herhangibir zararı olur mu acaba bi bilgin var mı?
  14. R

Ben yapmadım hocam ama yapılması tavsiye ediliyor genelde. Ben hiçbir güncelleme sonrası sıfırlama yapmıyorum herhangibir sorun da yaşamadım şimdiye kadar.
  15. R

Soru Mi 8 android 9 güncellemelimiyim

Bende biraz önce güncelledim. Batarya performansını şu an için bilmemekle birlikte parmak izinde bi sıkıntı yaşamadım aynı hızla çalışıyor bende. Genel olarak beğendim şimdilik heehangi bir sorun yok benim için.
Üst Alt