recnut91 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Redmi note 7 kılıf önerisi

Gümrük mevzusu olmadan almıştım 1 ayda geldi. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Yardım Redmi note 7 kılıf önerisi

Ben bunu kullanıyorum. Çok güzel TRY 10.50 36%OFF | Xiaomi Redmi için Not 7 Note7 Kamera Lens Koruyucu Temperli Cam Kamera Lens Film Kamera Lens metal halka Kılıf Kapak Tampon TRY 10.50 36%OFF | Xiaomi Redmi için Not 7 Note7 Kamera Lens Koruyucu Temperli Cam Kamera Lens Film Kamera Lens metal...
  3. R

Yardım redmi note 7 volte sms sorunu

Bende türkcellde volte kullanamıyorum. İphone a taktım etkinleştirdim. Kendi telefonuma taktım işlemiyor. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Ne değişmiş? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. R

Çözüldü EU stabil rom bildirim sorunu

Skorpi hocam varsa çözüm de var [emoji106][emoji4] Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

Yardım Redmi Note 7 Ekran saat süresi sıkıntısı

Mi clouda yedekleyin. Ben öyle yapıyorum. Kurulum sonrası yedeğinizi indirebilirsiniz. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

Ekran sürenizin kötü olduğunu düşünmüyorum. Pubg sömürür. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Estağfurullah. Benim gönderdiğim fotoğraftaki bilgilere ayar/ pil kullanımı menüsünden erişebilirsiniz. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

İsterseniz sık kullanmadığınız uygulamaları pil tasarrufu kısmından kısıtla diyerek arka planda işlem yapmasını önleyebilirsiniz. Belki faydası olur. Eğer sistem güncellemesi yaptıktan sonra telefonu sıfırlamadıysanız sıfırlayabilirsiniz. Etkileyebilir. 8 saatlik ekran süresini ne kadarlık...
  10. R

Kullanıma göre değişir. Bence benimki de kötü. Daha iyi alanlar var. Çift whatsapp. Çift Facebook, çift letgo. Eu 10.3.2 Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

Ben mi clouda yedekliyorum. Tekrar geri döndüğümde uygulamalarım yükleniyor. Bence 3.2 de reset atıp 1 hafta kullanın Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

İnceleme Redmi note 7 şimşek anında fotoğraf Ankara Batıkent

[emoji106] Tebrikler Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Merhaba. Evet dönmüştüm ancak 3 günlük kullanım sonucu aralarında fark olmadığını düşündüm ve günceli iyidir diyerek 3.2 ye tekrar döndüm ve kullanmaya devam ediyorum. Tabiki bu geçişlerimin her birinde hard reset yaptım. Bence çok önemli. (ilk 3.2ye geçtiğimde telefon proximity sensör...
  14. R

Yardım okuma modu çalışmıyor?

Telefonu sürekli okuma modunda kullanmanın etkisi nasıldır? Batarya üzerinde mesela? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

Soru 3.5.0 sürümünde olupta şikayetçi olanlar varmı

Redmi note 7 rom koleksiyonu konusunda fotoğrafta işaretlediğim roma basıp recovery olanı indirin Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt