recepkaya kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RCOIDXM İndirme Bağlantıları

cihazımda recovery sistem kurulu değil, ota ile paket kurulumu nasıl yapabilirim? not: yazılım güncelleme seçeneklerinde "güncelleme paketini seçin" seçeneği çıkmıyor.
  2. R

MIUI 12.5 Redmi Note 8 (Ginko) Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RCOIDXM İndirme Bağlantıları

öncelikle paylaşım için teşekkürler. fastboot rom için link verilmemiş. rica etsem fastboot linkini de verebilir misiniz?
  3. R

Rehber Redmi 8/8A Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

indirdiğim unlock programında miflash_unlock programı yok. bu seçeneklerden hangi exe'yi kullanmam gerekiyor? telefonu brick yapmak istemiyorum.
  4. R

Yardım Lens kırıldı, orjinalini bulamıyorum.

Hayır... açıkçası yetkili servise bırakacak kadar zamanım yok. Okuduğum yorumlardan sonra da göndermeye pek güvenemedim.
  5. R

Yardım Lens kırıldı, orjinalini bulamıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Cihazımın lensi kırıldı. bunun üzerine 2 kez lens değişti ama eskisi gibi olmadı. yakın görüntüleri çekmiyor, bulanık çekebiliyor. yakından çekimlere odaklanmıyor... yardımcı olabilecek, lens bulabileceğim bir kaynak gösterebilecek olursa çok memnun olacağım.
  6. R

Yardım Note 8 Pro'ya Endonezya ya da Hint Rom Kurulumu + Root Ücreti Karşılığı Yaptırmak İstiyorum.

chatin_62 bakın başlık açarken de demişim: aracınızın beyni "brick" olursa bana gelirsiniz, ben telefon için profesyonel arıyorum ki "brick" olmasın. yarın aracınıza yazılım yapsam "pardon kardeş beyin brick oldu arabanı kullanamayacaksın" diyemem. hesap sorarsın. keza çevremde yazılım atarken...
  7. R

Yardım Note 8 Pro'ya Endonezya ya da Hint Rom Kurulumu + Root Ücreti Karşılığı Yaptırmak İstiyorum.

Telkine değil çözüme ihtiyacım var... Yapıldığını forumda görüyorum, bir profesyonelden yardım istiyorum. Çözüm arayışındayım, öğüt değil.
  8. R

Daha önce benzer başlığı root için açmıştım fakat Bootlocker meselesi nedeniyle 1 hafta bekleyince konu kenarıda kaldı. Vakit sorunu yaşayarak çalışıyorum... Konu hakkında bilgileri okusam da brick olma endişesi ile cesaret edemeyip, zamansızlık nedeniyle hep erteleyip duruyorum. Sakarya'da...
  9. R

Yardım Note 8 Pro Kamera Odaklama ve Çekim Sorunu

Merhabalar. Telefonumun lensi kırıldı ve değişim yaptırdım. Değişimden sonra bulanık çektiğini fark ettik ve tekrar değişti fakat çözüm olmadı. kamera'da sorun yok. lens değişiminden önce kırık lens ile bile sağlam odaklıyor, düzgün çekiyordu. Şu an lens ile ilgili sorun yaşıyorum. nasıl...
  10. R

Yardım Note 8 Pro Root İşlemini Ücreti Karşılığında Yapabilecek Kişi Arıyorum

hocam öyle sevinirim ki... yarın öbürgün aracınızda bir elektronik sorun olursa onda da ben sonuna kadar destek olurum. :) yeter ki şu işim çözülsün. 1577479731 Bootlocker için 1 hafta süre verildi... O açıldıktan sonra eğer yapamazsam (en azından bootlocker açılmış olduğu için) ücreti ile...
  11. R

Şimdi ancak deneyebildim. Verdiği hata bu... Sinirimden hayatımda ilk defa telefon fırlatacak raddeye geldim!
  12. R

Daha önce de 10000 hatası aldım. Hesap değiştirsem de aynı arızayı alıyorum. Pes etmek değil hocam, inanın vaktim yok :)
  13. R

Merhabalar... Çok uzatmadan direkt konuya gireceğim. Bundan önceki telefonum redmi 5 a prime'dı. işimi çok gördü fakat yetersiz gelmeye başladı. model yükseltme kararı aldım. dolayısıyla tercihim note 8 pro oldu. telefonu alalı 3 hafta oldu ama son 4 gündür kullanıyorum. hem de zerre keyif ve...
Üst Alt