recepaslan67 kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Selamlar. Dun gece güncelleme geldi. Ancak bugün wifiden yükleme yaparim diye guncellemeyi indirmemistim. Ama şimdi de güncelleme baglantisi yok. Sistem güncelleme kismindan bakiyorum yok
  2. R

Yardım xiaomi mi 6 ekran kilidini açamıyorum...

Maalesef format atmak zorunda kaldim ve tüm resim video vs. Belgelerim gitti. Format sonrasi kismen de olsa verileri nasil kurtarabilirim. Program onerileriniz var midir. ilginiz icin Teşekkür ederim
  3. R

miuinin beta yazılımını kullanıyorum ama geçmişte nasıl hallettim bilmiyorum. twrp yüklü değil sanırım
  4. R

selamlar. mi6 telefonum var. ekranım kırıldığı için değiştirdik. yeni ekran taktığımızda kilit şifresi istedi. ancak ne önceden ne de yeni ekran takıldıktan sonra ekrana kilit koymadım. format atmadan şifreyi iptal etme imkanımız var mıdır. kilit ekranını geçmeden telefonun ayarlar bölümüne de...
  5. R

Yardım MI6 9.6.27 güncellemesini deneyen

Güncellemeyi yükledim. Herhangi bir veri kaybi olmadi
  6. R

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Güncelleme dosyası 1.7 gb gercekten problem olamayacaktır değil mi? Normalde onceki guncellemelerde maksimum 500 mb civarlarindaydi. Simdiki boyut büyük oldugundan bayağı tereddutluyum
  7. R

Peki guncelleme yaparken yedek almaya gerek var mi verilerin silinmesi gibi bir durum var mi
  8. R

Tema Daybreak theme (Otto_man)

Temalar / temayi kişiselleştir bölümünden tus takimi secenegini seciniz. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Ayarlar/simkarlar&mobil ağlar/tarife ayarla/veri kullanim bildirimleri yönergeleri izleyin. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Lafı bile olmaz hocam. Yardımcı olabildiğime sevindim... MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Bartın'dan selamlar... MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Hocam benimde başıma geldi. tapatalk kullanarak indirmeyin tam indirmiyor. Chrome yada baska tarayicida açıp öyle indirin oluyor. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Ben gözlükçüyüm hocam. Benden sana tam destek [emoji3] MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Yardım Mi6 Sarı Ekran Sorunu

Resimler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

Yardım Mi6 Sarı Ekran Sorunu

Benimki gibi zamanlayici var midir ? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt