recebim59 kullanıcısının son içeriği

1. R

MIUI 13 Redmi Note 9 brick, bootloop, MIUI 13 çökme, OEM kilidi kırma, twrp yükleme, custom rom yükleme

Selamlar,Redmi Note 9 cihazımı miui12'den 11'e bir türlü düşüremiyorum.Mi flaş ile her yüklememde yükleme başarılı bir şekilde tamamlanmasına rağmen cihaz açılmaz halde kalıyor ve Sp flaş tool ile hayata döndürebiliyorum.Neyi yanlış yapıyorum?
  2. R

Yardım Telefon edl modunda fakat bilgisayar bilinmeyen usb aygıtı olarak görüyor

Hiçbir şekilde değişiklik olmadı,lütfen yardım edin.
  3. R

Yardım Telefon edl modunda fakat bilgisayar bilinmeyen usb aygıtı olarak görüyor

Bu programı daha önce kullanmadım,hangi tiki seçmem lazım?
  4. R

Selamlar Redmi note 9 (merlin) cihazımı belki yakınlık sensörü düzelir diyerekten 12.5.5 endonezya romundan 11.0.2 endonezya romuna düşüreyim dedim mi flaş ile.Cihaz açılmadı ve pc cihazı mtk usb olarak gördü.Sp flash tool ile geri kurtardım.Daha sonra sp flash ile 11.0.2 romunu kurdum ama artık...
  5. R

Yardım Redmi Note 9 MiUi 13'e Güncelleme

Twrp kurmayı başardım ve yedek aldım.Eğer imei silinirse yedekten geri gelir mi imei?
  6. R

Lütfen bilen varsa yanıtlasın,Miui 12.5.5 sürümünden Mi flash ile Miui 11'e dönersem yakınlık sensörü düzelir mi,İmei yine silinir mi?
  7. R

Aynı cihazdan bende de var,tek sim kayıtlı.Sorunum telefonun yakınlık sensörü.Ben yükseltme değil de Miui 11'e dönüş yapmak istiyorum.Bazı yerlerde cihazın yakınlık sensörünün miui 12 güncellemesinden sonra bozulduğunu okumuştum.Miui 11'e dönünce sorunun düzelme ihtimali var mı acaba?Ve Miflash...
  8. R

MIUI 13 Redmi Note 9 brick, bootloop, MIUI 13 çökme, OEM kilidi kırma, twrp yükleme, custom rom yükleme

Eşimin redmi note 9 telefonunda miui 12 endonezya romu yüklemiştim ses kaydı için.Fakat gelen miui 13 güncellemesini bir hevesle kurmama rağmen memnun kalmadım.Sorunumuz face ve instagramdaki hikayeler videolarında ses gelmesine rağmen video donup kalıyordu.Cihazımın da imei kapanma mesajları...
  9. R

Çözüldü Redmi Note 9 (Merlin) rom yükleme sırasında bağlantı koptu,ne yapmalıyım?

Xenex hocam telefon işlerini bırakmış,onun yönlendirdiği arkadaş hızır gibi yardıma yetişti sağolsun.
  10. R

Çözüldü Redmi Note 9 (Merlin) rom yükleme sırasında bağlantı koptu,ne yapmalıyım?

bu cihaz edl moda nasıl alınır?arka kapağını açtım.
  11. R

Yardım Miflash ile rom yuklerken telefon kapandı ve hic açılmıyor

Aynı durumdan muzdaribim şuan.
  12. R

Selamlar,imei onarım için rom yüklediğim esnada durduk yerde fotodaki hatayı verdi ve sürekli pcde bağlanma ve bağlantı kopma sesleri veriyor şuan.Ne yapmam gerek? Mecbur kabloyu çıkardım,ekranda hiçbir hareket yok,fastboot ekranı açılmıyor,şarja takınca da hiçbir hareket yok.
  13. R

Rom Kullandığım Rom çok fazla batarya yiyiyor

Size aylardır kullandığım miuimix 12.5.7 stabil romu öneririm.Çok memnun kalacaksınız.
Üst Alt