rebanuba kullanıcısının son içeriği

1. R

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

31.10.9 Eu rom yükleyin.Android 10 ve yakınlık sensörü çalışıyor.Sadece kameradan galeriye geçmiyor.
  2. R

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Sensör sorunu devam ediyor.Kurdum ve eskiye döndüm.
  3. R

Rehber Mİ8 SE Tek Sorunsuz Rom Masik 8.3

Ben o kadar çok rom değiştiriyorum ki,aklımda kalmıyor.Bilgisayara yedeklemiştim.Yukaridaki mesajlara istinaden yükledim.
  4. R

Rehber Mİ8 SE Tek Sorunsuz Rom Masik 8.3

Mi 8SE Masik x 8.3 dosyayı isteğiniz üzere yükledim. https://mega.nz/#!8oAlEapK!ZWTuyFK36a7xL5WIDrSBgIn2pxFpKjeNUQ0N3LnLFG4
  5. R

MIUI 11 Mi 8 Lite Miui 11 Eu Beta 9.11.7 Kararlı 11.0.2.0 Rom

Cevabınız için teşekkür ediyorum.Twrp silinince magisk e bağladım.Kısaca twrp kuramıyorum ve nedenini araştırıyorum.
  6. R

MIUI 11 Mi 8 Lite Miui 11 Eu Beta 9.11.7 Kararlı 11.0.2.0 Rom

Merhaba.Ben şu anda global 11.0.5.0 romdayım,tüm twrp leri denedim ancak çoğunda tuşlar çalışmadı.Sadece multilang 3.2.3 ve orangefox te tuşlar çalıştı.Magisk yüklemediğim için onlarda silindi.Şimdi magisk ile birlikte yükleyip denemek istiyorum.Sizce miui eu11 için hangisi sorunsuz...
  7. R

Tema IOS 14.1 Tema ( Kilit ekranı Hava Durumu) (03.11.2019)

Tema editör ile kuruyorum ancak temalarda görünmüyor.
  8. R

Tema IOS 14.1 Tema ( Kilit ekranı Hava Durumu) (03.11.2019)

Ben Mi 8 se ye kuramıyorum,neden olabilir.Halihazırda iOS 13XPro_V10 Customized.mtz bu temayı kullanıyorum.
  9. R

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

İpucu - Miui11 Tema Güncelleme Bu konuya baktınız mı.
  10. R

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Ne yapacağız.Yeni rom da şebeke de çalışmıyor,modem dosyasını sonra flash larım diye.Sıkıştık bu romda.
  11. R

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Hiçbir twrp çalışmıyor,nasıl yükleyebilirim.
  12. R

Şimdilik yüklemeyin.Twrp ler çalışmıyor.
Üst Alt