Reagle kullanıcısının son içeriği

1. Reagle

Rehber TWRP olmadan Magisk ile root atma nasıl yapılır? 2024 - Tüm Xioami Cihazlar

Cihaz loopa düşmüş sanırım. Cihazınız da kullandığınız rom'un boot dosyasını tekrar flaş edin. Eğer olmazsa recovery den yedek alıp temiz rom kurun.
  2. Reagle

Rehber Redmi Note 10S Brick Redmi Bootloop ( Bypass )

usb kablosunun 2.0 olduğuna emin olun. ek olarak bilgisayar da ki giriş portları 2.0 olsun. bir de sürücüleri düzgün yüklediğinizden emin olun. olmaz ise kabloyi değiştirin. bu da olmaz ise telefonun şarj soketinde sorun olabilir.
  3. Reagle

Rehber İmza Doğrulaması Nasıl Kapatılır? ( 2024 - ROOT )

hocam launcher u ne için kurmaya çalışıyorsunuz? bir de telefonun sürümünü söyler misiniz?
  4. Reagle

hocam magisk ile flash etmeyi deneyin zip olarak indirdiyseniz.
  5. Reagle

rica ederim hocam iyi forumlar
  6. Reagle

Hocam magiske girin. hocam şimdi gördüm mesajları. magiske girin, sağ altta modüller kısmına girin. lsposed kurulmuş mu ona bakın. kurulmamış ise "zygisk etkin değil" gibi bir mesaj göreceksiniz. Eğer bu mesaj varsa magisk ayarlarından zygiski etkinleştirin. Daha sonra cihazı yeniden...
  7. Reagle

Mod MİUİ/HYPERPOS için Global Rom'da Xiaominin Arama ve Mesajlaşma Uygulaması ( ROOT )

Merhabalar. Bu yazımda MİUİ/HYPEROS için Global romda çalışan Arama ve Mesajlaşma uygulamalarını vereceğim. Google'ın kendi Arama ve Mesajlaşma uygulamaları yüzünden genelde endonezya romunu veya custom romları tercih ediyoruz. Rom değiştirmeden artık Xiaominin kendi Arama ve mesajlaşma...
  8. Reagle

Rom ReonOS 4.0 ( Rosemary )

evet gerekli 1710622357 evet ofox ve root kurulu geliyor. flash adımların da seçenekler sunuluyor. Dil paketi aşağıdaki linkte bulunuyor. magisk ile flash edin daha sonra ayarlardan dili Türkçe yapın. Not: cihaza herhangi bir sorun gelirse sorumluluk kabul etmiyorum. Tr Dil
  9. Reagle

Kusura bakmayın biraz geç cevap verdim. 5.0 da magisk ile tr dil paketi yükleyerek Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Hala lazımsa bu yorumu yanıtlayın size gerekli linkleri atarim.
  10. Reagle

Ben şahsen bu romu kullanıyorum. Memnun olduğum için bu romun konusunu açtım. Yeni çıktı bu sürümde. Gayet güzel rom.
  11. Reagle

Redmi Note 10S (rosemary/secret/maltose) için Custom Rom. Pil ve Performans odaklı, özelleştirmeye açık , Çin versiyon Tema Apps , Lecia kamera ve daha bir çoğu. Uyumlu olduğu diğer cihazlar: Poco M5S (rosemary_p) , Redmi Note 11SE (India) Reon 4.0 Android: 13 MIUI: 14.0.4.0 ScreenShots...
  12. Reagle

Rom Redmi Note 10S İçin En İyi Custom rom

Evet o yüzden magisk yerine kernelsu yükledim ben. Smart hub için açmanız gerekiyor bende var sorunsuz şekilde kullanıyorum.
  13. Reagle

Rom Redmi Note 10S İçin En İyi Custom rom

Benim kullandığım 3.1 fakat bazı sorunları var. Kendimce hallettim o yüzden rahat bir şekilde kullanabiliyorun. 3.0 sürümü var isterseniz onu deneyin. Ben hiç denemedim direkt 3.1 i kullandım. O yüzden herhangi bir sorunu var mıdır o sürümünün bilemiyorum.
  14. Reagle

Yardım android 14 nasıl kurulur

Hocam yüksek ihtimal fastboot romdur ama yinede emin olmak lazım. Romu indirip klasöre çıkartıp, klasörün içindeki dosyaları ekran fotoğrafı olarak atar mısınız?
  15. Reagle

Soru Modlu uygulamalar playstoreda güncelleme olarak görüntülenmesi hk.

Yok sanmıyorum bu ben de uzun zamandır var. Belki size yeni gelmiştir veya siz yeni fark etmişsinizdir. Ama sorun olmaz merak etmeyin.
Üst Alt