Raz3rs kullanıcısının son içeriği

1. Raz3rs

Rom MIUI 8 Global Beta Rom 6.8.18 Güncellemesi Yayınlandı

Mi 4C iiçin de rom var. Stabil çalışıyor beğendim açıkçası
  2. Raz3rs

Yardım Fake Location - Sahte Konum Ayarı ?

Arkadaşlar Mi4C kullanıyorum. Sahte konumları açıyorum. XFramework modülü de yüklü. Mockmock Locations modülünü indirip kurdum. Aktifleştirdim. Cihazı yeniden başlattım ama hala Geliştirici Seçeneklerinde MockMock Locations görünmüyor. Sebebini bilen var mı acaba ? Nereden yapılıyor acaba ayarları ?
  3. Raz3rs

Rom MIUI8 - 6.6.12 - TÜRKÇE/ mi3-4 cancro | indirilebilir durumda

Mi4C ye mi kurdun hocam ?
  4. Raz3rs

Alış Xiaomi orijinal kulaklık Büyük indirim

AliExpress te çoğu 15 dolara satılıyor. Bu fiyata orjinal mümkün mü ?
  5. Raz3rs

Rehber Recovery Değiştirmeden Mi4'ü Root Yapma ==Videolu Anlatım==

Ben sorunu şöyle çözdüm. Recovery çıkınca cihazı açmadan doğrudan recovery moda girmeye çalışın. Girebilirseniz yükleniyor. Ama giremezseniz recovery yüklenmiyor. Recovery yükledikten sonra cihazı normal açmaya çalışmayın yani. Açarsanız gidiyor. Nromalde fastboottasyken "fastboot oem edl"...
  6. Raz3rs

Mi4 v7.1.2.0 guncelleme

Arkadaşlar Çince 7.3.1 çıktı. Global olarak 7.2 bile çıkmadı hala Stabilde. Stabil 7.3 ne zaman Globale çıkar acaba ?
  7. Raz3rs

Rehber Miui 6 veya 7 için Xposed Framework ve Modüllerini Kurma

Ben Mi4 te xposed kullanıyorum sorunsuz
  8. Raz3rs

Rehber Miui 6 veya 7 için Xposed Framework ve Modüllerini Kurma

Mi4 6.0 Beta için WSM Tools var mı ?
  9. Raz3rs

Hocam ben hiç "Fastboot boot recovery.img" olan komutu kullanmadım. Zaten "Fastboot flash recovery recovery.img" kodunu kullanıyorum. İşlem başarı ile tamamlanıyor. Fakat ses açma ve power ile twrp ye girmek istediğimde, twrp nin kurulmadığını ve cihazı ilk aldığım zamanki download modmuydu ne...
  10. Raz3rs

Hocam root nasıl yüklensin ki recovery yok yükleyecek :/ O zaman dosyada paylaşılan twrp ne oluyor ne işe yarıyor ?
  11. Raz3rs

Mi4 6.0 Beta kullanıyorum. Verdiğiniz 6.0 dosyalarını indirdim. İşlemleri hata almadan yapıyorum, fakat hala TWRP yüklenmiyor. Onun yerine hala ilk aldığımdaki Download mod mudur nedir o çıkıyor. Nede böyle oluyor acaba ? Başka şekilde root ve twrp yapma şansımız yok mu ?
  12. Raz3rs

Mi4 Android 6.0 - Kilit Sorunu

Arkadaşlar sa, Mi4 cihazımıza 6.0 Beta yükledim. Cihazın kilit ekranında şifre kullanıyordum. Şimdi şifreyi kaldırmak istediğimde onaylıyorum fakat şifre kalkmıyor ve pasif olmuyor. Bir nei işlev görmüyor şifre kaldırma yani. Bu Beta olduğu için mi yoksa 4.1 üzerine 6 yükledikten sonra Wipe...
  13. Raz3rs

Miui 6.4.7 Güncelleme Özetleri

Bu romda eski romlar gibi Root mevcut mu acaba Developer sürümünde ? Bir de şarj vs olarak memnun musunuz arkadaşlar ? Mi4C cihazıma kurmayı düşünüyorum da. Miui.eu forumundakiler gayet memnun görünüyor. Heyecanlandım. Yüklüyorum, yorumlarımı yazarım inşallah
  14. Raz3rs

Miui 6.3.24 Güncelleme Özetleri

Bu romda Developer sürümde Root var mı eski sürümler gibi yoksa SuperSu mu flaşlamak gerekiyor
  15. Raz3rs

Yardım Eu Rom hakkında(mi 4c , mi note pro)

Bootloader kilini kaldırmak için yöntemler mevcut onları uygularsanız istediğiniz her romu kurabilirsiniz uyumlu olan.
Üst Alt