rayhorn kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom [Miui7] [N900] Samsung Galaxy Note3

arkadaşlar selamı aleyküm bu romu indirdim 3 kez sayfası üzerinden ve ben flashlayamadım malesefki dosyası eksik gösteriyor nasıl yapabilirim anlatacak bir arkadaşıımız varmıdır
  2. R

miui v5 4.12.5 note 3 n900 son versiyon

admin teşekkür ederim yanlız ben bir tane indirdim türkçe olarak olmadı çıkan menüde devam dedim hala çince yardımcı olursan bir link verebilirmisin
  3. R

miui v5 4.12.5 note 3 n900 son versiyon

Merhabalar arkadaşlar sorum şu ben jbart ile romu türkçeleştirdim yanlız ben menü_ ayarlar_ses bölümünden mesaj sesleri mesaj alındı seslerini değiştirmek istediğim zaman hata alıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olurmusunuz. :sosad:
  4. R

Nexus 4 Miui rom v5 (4.12.5) Türkçe

admin gerçekten işe yaradı yanlız eklemek isterim ki bunu jBart programı ile internet üzerinden de türkçe dosyasını bularak daha stabil halde clockwork modunda yükleme yapılabilir
  5. R

5.2.6 tarayıcıdan video izleyememe

evet 3 g görüntülü konuşma yinede teşekkür ederim bir sorum daha olacaktı bu görüntülü konuşma rom şeklinde ne bileyim benzer programlarla versiyona çakışmadan kullanılabilir bir program varmıdır
  6. R

5.2.6 tarayıcıdan video izleyememe

Ben MIUI ✓ 5 4. 12.5 versiyonunu kullanıyorum görüntülü konuşma yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
  7. R

Note 3 N9000Q Miui Rom Yükleme Rehberi.

Merhabalar bir sorum var mıuı 4.12.5 versiyonu nu kullanmaktayım sorunum görüntülü konuşamıyorum yardımcı olurmusunuz
  8. R

[Galaxy Note 3 N900/N9000Q][Official] MIUI Rom v5 (4.10.31) KitKat 4.4.2

gurkanse arkadaşım bende note 3 sahibiyim ben stok romdan gerekli randımanı alıyordum ama şarj konusunda çok kötü bir rom inan bana ben 4.12.5 versiyonunu kullanıyorum 1 günde şarjı %55 di hala nasıl bitirebilirim diye uğraşıyordum sen bence yükle pişman olmazsın
  9. R

Nexus 4 Miui rom v5 (4.12.5) Türkçe

şu anda indiriyorum umarım olur şimdiden emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim iyi çalışmalar
  10. R

Rehber Miui Romlara jbart ile Türkçe dil ekleme

yararlı bir çalışma emeği geçen herkeze teşekkürler :)
Üst Alt