rawwrath kullanıcısının son içeriği

1. rawwrath

Yardım Güncellemeden sonra yavaşlama

Arkadaşlar Redmi 6 kullanıyorum, dün bi güncelleme vardı. Onu yaptım telefon donmaya başladı. Ayarlar, instagram, chrome vb her şeyde donuyor veya kasıyor ne yapmam lazım?
  2. rawwrath

MIUI 11 Redmi 6 Global Kararlı 11.0.1.0 PCGMIXM İndirme Bağlantısı

Daha önce bunların hiçbirini yapmadım güncellemenin gelmesini beklesem ne zamana gelir?
  3. rawwrath

MIUI 11 Miui 11?

Redmi 6ya gelicek mi?
  4. rawwrath

Yardım Oyun durdurulma sorunu

Tüm oyunlarda olmuyor 2 oyunda bi süre oynadıktan sonra atıyor bu oyunların birisi cod mobile diğeri marvel future fight hem dediğiniz gibi bazen önbellek temizleyince uzun süre atmıyor. Temizlememin yararı olur mu acaba çünkü telefonu alalı 1 hafta oldu
  5. rawwrath

Yardım Oyun durdurulma sorunu

Arkadaşlar redmi 6da oyunlarda sık sık durduruldu diyip oyundan atıyor çözümü nedir daha önce yaşayan oldu mu?
  6. rawwrath

Yardım Redmi 6 Parmak izi sorunu

Hocam benim anlamadığım ise telefon daha 2 3 gün önce alındı kutudan çıkardım kurulum yaptım böyle bir şey var neden olabilir anlamış değilim
  7. rawwrath

Daha dün alıp kurulum yaptım fabrika ayarlarına döndürmemin nasıl bi faydası olabilir ki hem dün kurulum aşamasında parmak izi eklemeye çalışmıştım böyle olduğu için atlamıştım.
  8. rawwrath

koskoca telefonun forumunda yok mu kimse
  9. rawwrath

Arkadaşlar merhaba bugün bu telefonu aldım her şeyi ayarladım ama parmak izi eklemeye çalıştığım zaman Parmak izi sensörü kirli. Lütfen temizleyin ve tekrar deneyin diyor sürekli bunu nasıl çözerim?
Üst Alt