rauf7 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Poco x3 nfc kamera sorunu

Evet verileri temizledim kaç kere yine olmadı. Başka kamera uygulamaları yükledim yine ana kamera çalışmıyor başka kameralar çalışıyor. Güncellemelerden en son paketi yeniden indirdim yine sorun düzelmedi
  2. R

Şu forumda bir yardımsever yok mu?
  3. R

Merhabalar, miui 14.0.1 güncellemeden bir kaç gün sonra kamera çalışmadı, open camera yükledim onda da geniş açılı ve ön kamera çalışıyor ana kamera yok. Lütfen yardım edin.
  4. R

Soru Hesap eklenmiyor

Merhaba redmi note 8 cihazımda google hesabını kaldırdım şimdi ekleyemiyorum. Parolayı falan doğru giriyorum bir kaç gmail yazdım yine hesap açılmıyor, play store, fotoğraflar, YouTube hepsinde denedim yine hesap eklenmiyor. Mi account da ekleyemiyorum yine aynı şekilde parolayı falan doğru...
  5. R

MIUI 12 POCO X3 NFC - Global Kararlı Rom V12.0.8.0.QJGMIXM İndirme Bağlantıları

Merhabalar, bende rusya sürümü RU-dan başka sürümlere mesela Mİ, EEA, EU sürümüne verilerimi kayb etmeden dediğiniz program ile geçe bilir miyim?
  6. R

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Kardeş hep öyle kuruyorum romları yani birinci iş değil defalarca rom yazdım temiz kurulum yaptım bir bu romu kuramıyorum mi logoda kalıyor
  7. R

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Bir türlü eu romu cihaza kuramıyorum kuruluyor ancak cihaz açılışta mi logosunda kalıyor. Temiz kurulum yapıyorum yani hep başka romları nasıl sorunsuz kuruyorumsa bunu da öyle ancak açılmıyor. Cihaz Redmi note 4 mtk yardım edin lütfen ben bu romu aylardır kuramıyorum
  8. R

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Bana da yardım etseniz sevinerim. 140mb gösteriyor güncellenmiyor 1gblık olanı indirmeden nasıl güncelleyeyim?
  9. R

İnceleme MIUI 10 - 8.11.1 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Her hafta 1gblık versiyonunu indirmeden sadece az mb olan güncellemeni indirip kurmak olmuyor mu?
  10. R

Miui 10 global 8.8.2 betadan MIUI EU Rom 8.8.9-a geçe bilir miyim? Wipe yapmam gerekir mi?
  11. R

redmi note 4 mtk romu kurdum kaç dakikadır mi logoda kalmış açılmıyor neden ola bilir? vipe de yaptım
  12. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

redmi note 4 mtk (nikel) için link yok mu arkadaşlar?
  13. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

site çalışmıyor link yok başka hangi linkten indire biliriz romun son sürümünü? cihaz redmi note 4 mtk (nikel)
  14. R

Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

şimdi globalden yani stock romdan customa wipe yapmadan geçe bilir miyim? geçe bilirimse hangi sürüme?
Üst Alt