Rasityilmaz kullanıcısının son içeriği

1. Rasityilmaz

Yardım Pixel Rom

Arkadaşlar şu an Pixel Rom kullanıyorum. Telefonun kendine ait müzik uygulaması yok, hangi müzik uygulamasını kullanmamı önerirsiniz
  2. Rasityilmaz

Soru Mi8 Lite

Arkadaşlar cihazım Mi8 Lite, şu an da Eu beta rom kullanıyorum. Ve 2 haftadır güncellemesi bittiği için gelmiyor. Başka geçebileceğim, önereceğiniz kullanışlı rom var mı? Özellikle kamerası Mıuı 12 de tanıtıldığı gibi olan bi rom var mı? Benim kameram hiç değişmedi Mıuı 11 le aynıydı. MI 8...
  3. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 Lite GCAM

Teşekkür ederim çok sağol MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 Lite GCAM

Kardeşim telefonun Bootloader kilidini açtım geçen gün, eu rom da mıuı 12 kullanıyorum, android 10 da cihazım o dediğin işlemler için pc lazımsa ben hiç bulaşmayayım [emoji28][emoji1] MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 Lite GCAM

Dosyayı çıkardım ama nasıl olacağını bulamadım MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 Lite GCAM

Arkadaşlar telefonun Bootloader kilidi açıl, TWRP yüklü, nasıl GCAM yükleyebilirim, ben bulamadım yardımcı olur musunuz? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Rasityilmaz

Gcam Mi 8 Lite Güncel 26/04/2020 Google Camera 7.3(GCam)

Evet android 10, o dediğin diğer şey de nasıl açılıyor bilmiyorum[emoji23] MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Rasityilmaz

Gcam Mi 8 Lite Güncel 26/04/2020 Google Camera 7.3(GCam)

Bende böyle diyor, açılmıyor kamera MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Rasityilmaz

Yardım Rom değiştirme

Arkadaşlar cihazım Mi8 Lite, global rom kullanıyorum, EU Rom a geçiş yapacam ama nasıl yapılacağını bilmiyorum yardımcı olabilecek birisi var mı MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Rasityilmaz

Rom [Android 10] Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.1.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar ben güncelleme yaptım ne değişti çözemedim, var mı bilgisi olan MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Rasityilmaz

Yardım Rom değiştirme

Arkadaşlar telefonum Global Rom, rom değiştirmek istiyorum, nasıl yapmam gerekiyor, yapınca cihaz garanti dışı kalır mı? Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Rasityilmaz

Soru Mi 8 lite Müzik uygulaması

Arkadaşlar bu uygulama eski haline geri döndü, YouTube falan arka planda çalıyordu daha önce, şimdi yine eski sürüm oldu durduk yerde neden olmuş olabilir, ya da nasıl düzeltebilirim MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 lite

Hiç denemedim hocam MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Rasityilmaz

Yardım Mi 8 lite

Arkadaşlar telefon kafayı yedi, bana da yedirmek üzere, kaldırıp yere bir kere vurucam en sonunda. Durup durup kendi kendine ses kısıyor, şu anda yazarken bile yan taraftan çıkıp duruyor. Daha önce telefonu komple sıfırladım kayboldu gitti, bugün yine başladı. Bu kaçıncı oldu bilmiyorum, nasıl...
  15. Rasityilmaz

Soru Mi Max2

Rom nasıl kurulur benim pek bilgim yok, başka bşr arkadaş soket yerinden çıkmış olabilir dedi MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt