rasim535 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Bl kilidini açtım, your device is corrupt hatası alıyorum lütfen yardım edin

fastboot rom indirdim flash aracıyla yüklemeye çalıştım o da hata verdi dosyaları yüklüyor kapanıp açılınca aynı ekrana düşüyor, aynı zaman recovery modada girmiyor telefon sadece fastboot moda giriyor.
  2. R

Yardım Bl kilidini açtım, your device is corrupt hatası alıyorum lütfen yardım edin

ilginiz için teşekkür ediyorum adb driverlar kurulu öyle olmasa zaten fastboot modda bootloader kilitini kaldırma işlemini yapamazdım. sanırım kilit kaldırma işleminde tamamlandı yazınca usbyi çekince eksik kalan birşey oldu ama açılış ekranında kilit açık işareti çıkıyor adb klasörü içinde...
  3. R

1698310615 Fasrboot device komutu ile cihazı gördü Oradan ikini komutu verince hata verdi
  4. R

Redmi note 3 marshmallow rom

Yukaıdaki videoda da zaten snapdragon model için anlatıyor kararlı sürüm mtk için var mı diye araştırıyorum
  5. R

Redmi note 3 marshmallow rom

Merhaba arkadaşlar Telefonum redmi note 3 mtk Telefonumun üzerinde yüklü olan android sürümü 5.0.2 Şimdiye kadar bir çok rom yükledim miui sürümü 7 8 ve 9 oldu ama android sürümü hep lolipop İnternette izlediğim videolarda android 6 yani marshmallow'a yükseltenler olmuş. İçimizde bu işlemi...
  6. R

Rom EPİC ROM PLUS Hennesy_7.3.30_v5.0.2_Twrp_ Xiaomi Redmi Note3 Mtk

kurduktan 10 gün gibi bir süre sonra google playin çalışmadığını ve google ayarlarının silindiğini farkettim, çoçuklar silmiştir diyerek fabrika ayarlarına dönüş yaptım belli bir süre sonra tekrardan aynı şey olunca miui.com dan aşağıdaki sürümü indirdim sorunsuz kullanmaktayım...
  7. R

Rehber Redmi Note 3 TWRP Yükleme ve ROOT Yapma Anlatımı

Ne yaptıysam geliştirici rom üzerine twrp recovery kuramamıştım ta ki ayarlarda geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama ile birlikte 2 sıra altındaki fastboota usb izni verinceye kadar sonrasında ikinci secenekle telefona bir güzel twrp kuruldu.
  8. R

Rehber Redmi Note 3 Hard Brickden Kurtarma Anlatımı Resim Anlatım

yapmayanların yapamama sebebi kesinlikle flash tool sürümü...
  9. R

Başvurumu çoktan yaptım ve onayım da geldi teşekkür ediyorum. Sanırım bu romda başka bir custom rom.
  10. R

Arkadaşlar yardım lütfen Telefonu ilk aldığımda üzerinde çin rom yüklü idi. başka bir forumda yazılı olanları okuyarak SPFlash Tool İle Custom Rom Kurulumu yaptım. https://drive.google.com/file/d/0B40ItdHKfkyQbDZrWWtSU0pQLVk/view Telefonum türkçe ama ben bootloader kilidini kaldırmak ve twrp...
Üst Alt