raqli002 kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom Epic_Aroma_HMN4X_mido_v9_8.4.19_Escobar1945

cevabladiginzi icin cok sagol hocam ama sadece ust bar iconlarini ms saat buyutmek icin hangi mod onereilir yada oneririsinz acaba cevabladiginzi icin cok sagol Escobar1945 hocam ama sadece ust bar iconlarini mesala saat pil buyutmek icin hangi mod onereilir yada oneririsinz acaba
  2. R

hocam mumkunse bir yol onerebilirmisinz ?
  3. R

Rom MiuiPro Stabil 9.5.4.0

selam dostum hangi cihaz ve nerden indirdin yazabilirmisin bide negibi ozellileri var miui pro gibimi
  4. R

tewekkurler hocam Hocam oncelikle bu harika rom icin tewekkurler ama wunada cok qarib bi durumla baw bawayim wimdi romu kurabild ana ekranda tema iconu gozukmuyor ama ardigimda tema buluyor ve bu bira uzun yol Ekran resim boyle
  5. R

yanitiniz icin tewekkurler hocam widmi 8.3.15 indiriyorum hala.stable cikana kadar kullanib test edrim emeklerinize salik bido hocam afedersinzi ama bu epic rom mido olan icin globaldanmi cindenmi dayaniyor yani sinyal hatasi olurumu
  6. R

Rom Epic Rom_Oxygen_MIUI 9_8.3.22_Global_7.1_by Escobar1945

bu konud haklisin hocam bazi beta romlarda calismayan ufak refek hatalar dahi olur ama epic romda gormdeim o bazi talari
  7. R

bende oyle duwunuyorum inwallah son beta guzeldir ve bu romda kalmayi isderim bikdim artik her hafda guncelleme beklemekden stabili kurdum ama oda memnun etmedi beni
  8. R

sizin ciha icin cok iyi gorunuyor ben mido icin 8.3.15 indiriyorum bakalim inwallah jem pil hem stabl hemde performans tarafdan iyi olursa bu romda kalirim stabil romlar pili nedense fazal gidiyor ama beta romlar daha iyi gibi
  9. R

selam arkadaslarim hocalarim suanda global stable 9.5.4.0 her 7,8 dakkadan 1% pil epic 8.3.15 beta gecmege degermi hem pil hemde stabillik konsusunda lutfen kuran arkadawlar yorum yazabilirmi eksi ve artilari hakkinda cihazim mido bide Escobar1945 basinizi agritmak gibi olmasin ama miui...
  10. R

Rom MIUI V9.5.4.0 NCFMIFA kararlı güncellemesi geldi

merhaba ben suanda xiaomi.eu 9.5.1.0 stable kullaniyorum ama sunda 9.5.4.0 cikmis kurmlaiyimmi? dunden buyana duwunur oldum hala xiaomi.eu guncellemedi ve eu rom cin roma dayali oldugundan belki hic guncellemeyecek belkide
  11. R

Haber MIUI 9.5 Global Stabil Güncelleme Alacak Cihazlar Belli Oldu!

herkese merhaba simdi bakdim note 4 mido miui 9.5.4.0 cikmis simdiden herkese hayirli urlu olsun icinde bende karisik, :}
  12. R

Soru V9.5.1.0.NAGCNFA (MIUI9)

herkese merhaba simdi bakdim note 4 mido miui 9.5.4.0 cikmis simdiden herkese hayirli olsun icinde bende karisik, :}
  13. R

herkese merhaba bu guzel rom icin Escobar1945 hocama sonzu tesekkurler burda yazilan bazi problemelrin hicbiriryle karsilasmadim hersey tam yeri yerinde ve biraz arami romlardan uzak kaldigimdan biraz zor geldi ama en somunda isdedigim gibi cikdi rom simdilik hersey yolunda sadece volte yoktu...
  14. R

Soru V9.5.1.0.NAGCNFA (MIUI9)

selam arkadaslar bir sorum olacak bu xiaomi.eu 9.5.1.0 stabile kullanan oldumu kullandisa ne gibi arti ve eksileri var yukleyib kullanamaya degermi cihaz mido
  15. R

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

tesellurler hocam problem cozuldu ben 3.2.1 kullamiyordum eskiden
Üst Alt