raqli001 kullanıcısının son içeriği

1. raqli001

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

mumkunse paylasa bilirmisiniz hocam
  2. raqli001

Soru Lineage OS yüklemek istiyorum Note 9 uygun mudur?

var miatol olarak geciyor ismi
  3. raqli001

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Bende hiç sevmedim MIUI 12.5 romları illa bir yerde bir şey eksik yapıyorlar ben MIUI 12.0.4.0 endenezyo rom kullaniyirim idare eder 11.0.7 de ısınma oluyor diye ara ara en sonda bende favoru romunu buldum en sonunda
  4. raqli001

Yardım MIUI Ram Sorunu

https://github.com/yc9559/qti-mem-opt/releases/tag/7.1 bu modulu deneye bilirsin ben kullaniyorum memnunum aosp rom lar gibi uygulamalari arkada tuta biliyorsun zirt port kendinden kapatmiyor ve geciwlerde daha akici sanki bir azda pile iyi geliyor
  5. raqli001

Soru Root ile görüşme kaydı aktif edilir mi

endenezyo ve ya hint romuna gece bilirsiniz isdemiyorsaniz root yardimiyla mumkundur
  6. raqli001

Yardım Magisk Zygisk aktif olmuyor

ben her seferinde rom kurunca 24.1 kullaniyorum ve bana gore en satibli ve banka uygulamam aktiv caliwiyor ve magisk 24 ve sonra cikan tum magiks surumleri 1 tek apk uzerinden kuruluyor yani en son.zip yapip yamaliyorsun ve twrp ve ya her neyse kuruyorsin telefon acildikdna sonra ( bazen gec...
  7. raqli001

Rehber LuckyPatcher Uygulaması ve Kullanımı

Yeni magisk versionlarda indirme kısmı yok hocan kaldirmiwlar
  8. raqli001

Rehber LuckyPatcher Uygulaması ve Kullanımı

Ellerinize sağlık severek kullandığım uygulama 1649257002 Hocam busybox modül link varsa paylaşabilir misiniz ben bulamadım mecbur olay storda olan uygulamasını kullaniyorum
  9. raqli001

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Eu rom çok bozdu kendini orijinal India romlar daha stable oldu qarip durum Hocam eskiden bende ADB ile gereksiz miui uygulamlarini kaldidirdim ama bir süre sora hatalar vermeye başlardi rom artıik kendi izin verdiği şeyleri devre dışı bırakıyorum ve ya izin verilen şeyleri kaldırıyorum ve...
  10. raqli001

Rom Redmi Note 9 Pro (Joyeuse) MIUI 12.5 Enhanced Edition Endonazya Kararlı 12.5.2.0 İndirme Bağlantıları

Yeni guncellemeyi deneyimleyen oldumi ? 12.5.3.0 RJZIDXM ?
  11. raqli001

Soru Redmi note 9 pro hangi sürümü kullanmalıyım

Anladim hocam teşekkürler cevab için ben hep rom kurunca kendi recoverysinden format data atmassam kullanamıyorum bir takıntı haline geldi bende şu anda endenezyo 12.0.4.0 kullanıyorum uzun kullanmada problem yapmazsa animasyonları kapalı kullanacam olmazsa vakit bulursam 12.5.2.0 geçerim...
  12. raqli001

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro -Global Kararlı V12.5.4.0 RJZMIXM İndirme Bağlantıları

recovery indirin kendiniz el ile guncelleye bilirsiniz ve en sonda format atmanız oneririm
  13. raqli001

Soru Redmi note 9 pro hangi sürümü kullanmalıyım

Hocam kaç zamandır kullanıyorsunuz romu telefon günlük kullanım için nasıl yaorumlarsiniz ? Ben daha rom kurmakdan bikdim öyleki MIUI 11.0.7.0 daha fazla ısınıyor şarjda ve normla kullanimdan bir az fazla Google aranalar falan hiç hoş değil ben modullerle işimi.goruyorum ama eh iwde ama...
Üst Alt