rapstar338 kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Redmi K20 Pro Rom Tavsiyesi

9t Pro mu cihazınız yoksa k20 pro mu
  2. R

Soru Redmi K20 Pro Rom Tavsiyesi

Herkese merhaba. Redmi k20 pro için türkçe kullanılabilecek stabil ve en önemlisi bootloop olmayacak bi rom tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. Telefon bootloopa düşmekten yalama oldu resmen. En son kendi romu 10.3.01 kullandım. Belli bi süre sonra bootloop oluyor bende. Teşekkürler yardımlarınız için.
  3. R

Rehber Mi 9T PRO Persist Dosyası

K20 pro da da işe yarar mı
  4. R

Sohbet Zenex'e Teşekkürler

Elimizde patlayan ve hardbrick olan redmi k20 pro cihazı, uygun fiyatla eski haline getirdiği için kendisine teşekkürü borç bilirim. Cihazınızı güvenle gönderebilirsiniz. Zenex Cihazın ne halde olduğunu merak edenler için Redmi K20 Pro Bl kilitli. Hardbrick oldu.
  5. R

Çözüldü Çözüldü Redmi K20 Pro Bl kilitli. Hardbrick oldu. Edl rom. Lütfen Yardım.

Herkese merhaba. 1 Haftalık Redmi K20 pro cihazım Mi Asistan ile rom atarken bi anda bağlantı kesildi. Şu anda cihazın bootlodaer kilitli. Sadece fastboota giriyor. Recovery de yok hiç bi şekilde. :( Test point ile edl moda alıp yetkili mi hesabı ile rom flaşlanabiliyormuş. Bu işi uzaktan yapan...
  6. R

Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

China rom kurdum. onu silip global yülkiyim dedim. romu kurunca twrp gitmiş. konudaki twrp aracıyla tekrar kurdum. sonra wipe yaptım ve yeniden başlattım. fastboota girdi tekrar Twrp kuramıyorum. Herşey başarılı fakat yeniden başlayınca fastboota atıyor. sistem de yüklü değil elim kolum bağlı...
  7. R

Rom [Android Q]Mi 9TPro /K20 PRO MIUI 11 - Hindistan Stabil - V11.0.1.0 QFKINXM

Cevabı verildiyse şimdiden kusura bakmayın çözüm basit. Pc den zipi açın daha sonra içerisindeki compability dosyasını (zip sanırım o da) silin. daha sonra tekrar telefona yükleyip flaşlayın işlem tamam.
Üst Alt