raporeyiz kullanıcısının son içeriği

1. raporeyiz

Yardım Redmi Note 12 hoparlörden konuşma sorunu

Aynı sorun var çözümünü bilen yok mu hyperos funcellemesi ile çözülür mü?
  2. raporeyiz

Yardım Chrome video izlerken ekran yanıp sönüyor

Evet sadece chromeda tam ekranda yapıyor. Güncellemeyi denedim hâlâ aynı, bir de sizin dediğiniz yöntemi deneyeyim teşekkürler.
  3. raporeyiz

Yardım Chrome video izlerken ekran yanıp sönüyor

YouTube vs uygulamalarda olmuyor ama chromeda video izlerken yanıp sönme oluyor. Sebebi veya çözümü konusunda yardımcı olur musunuz ?
  4. raporeyiz

Soru Mi 10T Oyun İçin Rom Versiyonu

Mutlak sesi denedim işe yaramadı ama viper deneyeceğim. Kullandığım rom ile uyumlu modülü nereden indirebilirim hocam ? Bu arada bu romu sizin mesajlarınızdan görüp kurmuştum baya memnunum teşekkür ederim.
  5. raporeyiz

Soru Mi 10T Oyun İçin Rom Versiyonu

12.0.12 kullanıyorum 1 ay oldu sürekli oyun (LOL) oynayan birisi olarak memnunum. Ancak Bluetooth kulaklıkta çok az ses alıyorum. Çözümü var mıdır ?
  6. raporeyiz

Yardım Mi 10T Pro İçin En İyi Rom Hangisi?

Hocam Bluetooth kulaklıkta çok az ses geliyor (android 10 - MIUI 12.0.12).Bunun bir çözümünü bulamadınız mı acaba ? Spor yaparken salonda çalan müziği duyuyorum o kadar az ses geliyor kulaklıktan. Aynı kulaklığı Samsung bir telefonda kullandım kulağı sağır edecek kadar gür ses çıkıyordu...
  7. raporeyiz

Yardım Bluetooth Durmaya Devam Ediyor Hatası

Fabrika ayarlarına döndürerek sorunu çözdüm. Başka yaşayan olursa yararlanır umarım.
  8. raporeyiz

Yardım Bluetooth Durmaya Devam Ediyor Hatası

Bluetooth açtığım zaman açılmıyor ve durmaya devam etti hatası veriyor. Yardım edebilir misiniz ? Ekran görüntüsü ve hata kodunu aşağıya ekliyorum. java.lang.RuntimeException: Unable to get provider com.android.bluetooth.provider.BTDeviceInfoContentProvider...
  9. raporeyiz

Çözüldü Instagram yükleyemiyorum 😄

Aradığım kalıcı çözüm buydu. Teşekkür ederim hocam.
  10. raporeyiz

Rehber Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13}

Yaptım inşallah faydası olur. Saçma bir şekilde 6 saat ekran süresi alıyorum çünkü. Konuyu da uplamış olalım görmeyenler faydalansın.
  11. raporeyiz

Eu romun sunduğu özelliklere alışkınım hocam yıllarca mi9t de eu rom kullandım. Şimdilik resmi APK kurarak çözdüm ama çok ilginç bir sorun bu
  12. raporeyiz

APK kurmak istemedim hocam normal kullanmak istiyorum. 1663264491 Peki herkeste mi böyle oluyor bunun sebebini çok merak ettim şu an
  13. raporeyiz

Evet Google Play'den Instagram yükleyemiyorum 😄😄😄 Sürüm EU 13.0.6
Üst Alt