rapid016 kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Sim kartı etkinleştirme ve botloader hatası

merhaba dostlar .telefonum poco f2 pro telefonu alalı 1 ay kadar oldu ve bir türlü otodan güncelleme gelmedi.botloader kilidi açmaya çalışıyorum mi unlock uygulamasında %50 kaliyor cihaz ve cihaz doğrulanmadı hatası aliyorum.mi account a giriyorum telefona mesaj geliyor güvenilen cihaz olaraktan...
  2. R

MIUI 12.5 Mi9 Global telefonuma Android 11 ve MIUI 12.5 güncellemesi gelmedi hala

Valahi dostum bende poco f2 pro aldim bendede guncelleme bir turlu gelmedi.kendim yükseltim diyorum romları kabul etmiyor.botloader kilidini açim dedim sim etkinleştirme hatasını aldım unlockta %50 de kalıyor cihaz doğrulanmadı diyor sim etkinlestirmeyi tüm yolları denedim oda olmadı harbi...
  3. R

Yardım AirDots şarj problemi

bi sizde kontrol edin isterseniz.
  4. R

Yardım mi mix 3 tarayıcı problemi

bu tam olarak vende yok eu room mu kullaniyorsunuz acaba ? ben global kararli kullaniyorum.ondanmi acaba
  5. R

uygulama bolumunde ara uygulaması goremedim veya bulamadim.arama sanirim sistem baslaticisina bagli ama onu sifirladim oda sonuc vermedi.varsa bi ekran goruntusu alabilirmisiniz ?
  6. R

merhaba arkadaslar yukari kaydirma haraketi ile eskiden google aciliyordu simdi ise mi tarayici aciliyor.bunu google cevirme gibi bir ihtimalimiz varmi ?
  7. R

Yardım Ahize sesiyle ilgili yardım lütfen

Menulerimiz faklı üstat :)
  8. R

Yok ustat bu sayfada sag ust kosede 3 tane nokta var ona tıklayıp ustteki secenege tıklïcaksïnız sonrasinda speker calibrasyon cikiyor.onu yapip atabilirmisiniz.meraklandim twlsfonu garantiye gondercem yoksa..
  9. R

Üstat farklı roomlarda kullandım ayni root da yaptim ayni birazdaha bilgili bakalim kimse denk gelcekmi yada sizde yaptifinizda bu sekilde bir hata aliyormusunuz.herdefasinda ayni hata. RCV ANLAMİ AHİZE SANİRİM YANLİSMİ BİLİYORUM. Rcv = receiver doğrumu ?
  10. R

Arkadaşlar merhaba benim telefonun ahizesinden ses cok az geliyor hatta neredeyse kulamin icine sokucam telefonu o derece donanim testinde ayarlarda spekers calibrasyon yapmayi denedim fakat resimdeki gibi bir soru la karsilastim bununla bir ilgisi varmi sessiz bir ortamdada kalibre yapmaya...
  11. R

Alış mi mix 3 satan var mı ? TÜRKİYE garantili ikinci el

Mİ MİX 2 S ELIMDE MEVCUTTUR TAKAS DÜŞÜNÜRSENİZ MESAJ ATABİLİRSİNİZ ÜSTÜNE FARKINI VERECEĞİM.TERCİHİM BURSA İÇİ
  12. R

Yardım Tüketici Hakem Heyeti Hakkında !!!

Ben kvk ya yolladım cihazımı yakınlık sensöründe sıkıntı olduğundan dolayı orasıda mi yüksek seviye merkezine göndermişler .parça değişecekti yurt dışından gelmesi 1 ay zaten sürüyor.20 iş günü doldu hemen kvk yı aradım.20 iş günü doldu dedim cihazın sıfırını istiyorum dedim hemen kayıt...
  13. R

Yardım yukarı kaydırma hareketi !!

Soruyu sormadan önce herkese merhabalar. Mi Globe ve Mi Eu room kullandığımda yukarı kaydırma hareketi arama sayfasını açmaktadır. Bu roomlar da arama sayfası Mi Global'deki gibi değildir. Mi Global'da ki arama gibi yapmak için herhangi bir müdahale yapabilir miyiz ? Veya yukarı kaydırma...
  14. R

İpucu Personel asistana kapak resmi ekleme

Bende o alana tıkladığımda takvim çıkıyor..
  15. R

İnceleme MIUI 10 - 9.1.24 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

hic bi sikinti yasamassin haci direk gecis yapabilirsin sahsen ben oyle yapiyorum.betaya da haftalik geliyor fkat 11 ine kadar durduruldu ama bakalim.
Üst Alt