rapboys16 kullanıcısının son içeriği

1. rapboys16

Yardım Volte Açılmıyor

Aynı sorundan bende müzdaribim Ne yapı isem açtıramadım Türk Telekoma Tek bir seçenek kaldı Destekli bir telefona takıp oradan aktive etmek
  2. rapboys16

Rom [ROM][Android 11] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu Haftalık | Stabil MIUI 12

Her cihazın kendine has kronik problemi olur fakat gerçek hayatta hissetmeyeceğin yazılımsal sorunlardır bunlar ve Miui devamlı güncelleme alan ve Developer'lar aracılığı ile geliştirilen bir yazılımdır. O yüzden geçen senenin de olsa Pro cihazları almanı öneriyorum.
  3. rapboys16

Uygulama Fouad WhatsApp V8.51 Anti-Ban | GÜNCEL

Merhaba Bu içerik(WhatsApp) yerli mi yoksa yabancı mı acaba?
  4. rapboys16

Rom [ROM][Android 11] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu Haftalık | Stabil MIUI 12

Üst kısımlarda mesajlarda video paylaştım izleyin daha basit bir anlatım biçimi 1603128178 Tabi Bootloder açık ve TWRP yüklü ise
  5. rapboys16

Doğru TWRP'ye girmenin tek yolu Fastboot ile flash'layarak girmek Taa ki Yeni sürüm çıkana kadar
  6. rapboys16

Nedemek bilinçli mi yapıyorsun ne diyorsun kardeşim sen Ne algısı yapıyorsun neden konuya Saldırı yapıyorsun. Bilgi Paylaşılmalıdır!! Biz de biliyoruz bunun eski sürüm için video olduğunu. Fakat sıfırlama şekli Bu olmalı yoksa sorunlara yol açabilir. Yüklemeyin BETA bu kadar basit Adı üstünde...
  7. rapboys16

Haftalık Beta Rom yükleyecek olanlar Bootloop olayına düşmemesi için TWRP işlemini bu şekilde yaptığınızdan emin olunuz.!
  8. rapboys16

sorunlarla karşılaşmamak için Stabil yüklemeniz daha avantajlı olacaktır
  9. rapboys16

Bugün verildi Haftalık güncellemesi 1602952789 Haftalık beta testine katıldı iseniz bu tarz olayların olması normal Stabil Yükleyin lütfen!
  10. rapboys16

Her telefonun donanım kombinasyonu ve kerneli birbirinden farklıdır Stabil sürümünu F2 Pro'da 2-4 saat arasında kullanmaktayım daha bug'a rastlamadım rastlar isem Bugları yazacağım. 1602951884 4 Saat oldu yeni güncelleme geleli Beta sürümüne.
  11. rapboys16

Beta sık sık güncelleme alıyor bu sürümdemi denediniz acaba?
  12. rapboys16

Yardım Poco F2 Pro Sarj Cihazı

Şarj orjinal değil Cihazı aldığınız yere gidin ve Değiştirin Orjinalde Amper ve voltaj yanında Watt değerleride yazar
  13. rapboys16

Rom Redmi K30 Pro- Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.15.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Ekledim Poco F2 pro ana sayfasında romun linklerini konu olarak Açıldı.
Üst Alt