Ranyal kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Sıfır 9 SE Aldım İyi mi?

Android 11 gelmiş diyollardı bende niye çıkmıyor nasıl yükseltebilirim? Miui11 de bırakıcam önerdiğiniz gibi.
  2. R

AKINLASINN equuleus Exfat Emrespect Telefonu pek tutmadım ya , ısınamadım. Şarjı çabuk bitiyo, 2 saate yakın şarj oluyor. Telefonu bir gün kullanıp günde 2 saat şarj etmek ne saçma bişeymiş ya. ufak tefek eksileri de var. Üzerine 1000 lira daha koyup 2021 çıkışlı 6-8 gb ramli Samsung almak...
  3. R

Pil ömrü az yoğun kullanımda 1 gün anca gidiyor diye düzelteyim:/ A12 den buna geçince batarya konusunda canım sıkıldı. Mi11 e geçerim birkaç güne önerdiğiniz gibi daha üste çıkmam. S10 için 12 bin lira verip de bulabileceğim ekstrem bi özellik yok buna göre, bi 8 gb ram ve 128 gb hafıza var...
  4. R

Çok sağol hocam, 11 e yükseltip android 9 la bi süre kullanıp 10 a geçeyim ikisini de denemiş olurum. Bi çoğu root atıp kullanıyor falan Root atmak hiç bana göre değil güvensiz zaten.
  5. R

Emrespect Sormak istediğim aslında miui hangi versiyonu en iyisi? 4600 e aldım. Yeni telefon alabilirdim o paraya ama ekranı küçük yok hiç.
  6. R

Merhaba , Geçen hafta sırf küçük ekranlı diye ve özellikleri iş görür diye bu telefonu aldım biraz geç kaldım tabi ama başka tel yoktu. Sizce iade etmeli miyim? Bataryası yoğun kullanımda 1 gün gidiyor, kendi şarjıyla 1.30 saatte şarj oluyor. Ayarlarda çok seçenek yok maalesef, ekranı 1 dk da...
Üst Alt