ramazankulus kullanıcısının son içeriği

1. ramazankulus

Çözüldü Redmi Note 8 PRO Android 10 Yükseltmesi

Merhaba başlıktan anladığınız üzere cihazımı forumdaki konudan android 10 romunu indirip cihazın içindeki güncelleme kısmından yükselttim garantim devre dışı kalır mı bir de cihazım yeni güncellemeleri kendi otomatik alacak mı yoksa her seferinde artık kendim mi yükseltmek gerek?
  2. ramazankulus

Yardım Redmi Note 8 Pro NFC

Tamamdır deniyorum telefonumun garantisi bozulmadı ve güncelleme almaya devam edecek otomatik olarak doğru mu anladım
  3. ramazankulus

Merhaba bir sorum olacak ben android 10 güncellemesini cihazıma indirdim daha sonra telefonun içindeki güncelleme kısmından dosyayı seçip yükledim şuan android 10 olarak kullanıyorum fakat kafama takılan bir şey var benim cihazım 2 aylık redmi Note 8 PRO bundan sonraki gelecek olan...
  4. ramazankulus

Rom Android 10 Güncellemesinin yayınlandığı cihazlar ve indirme bağlantıları / GÜNCELLENDİ: 20-03-2020

Merhaba bir sorum olacak ben android 10 güncellemesini cihazıma indirdim daha sonra telefonun içindeki güncelleme kısmından dosyayı seçip yükledim şuan android 10 olarak kullanıyorum fakat kafama takılan bir şey var benim cihazım 2 aylık redmi Note 8 PRO bundan sonraki gelecek olan...
  5. ramazankulus

Bahsettiğiniz işlemi anlamadım telefon henüz 2 aylık bu işlemleri yaptığımda garantisi bozulur mu
  6. ramazankulus

Doğru bu sürüm evet 1586812093 Sorgulama yaptım Redmi Note 8 PRO - Delivery: Turkey yazıyor NFC mevcut evet 1586812129 İnternette NFC kullanımı ile ilgili bahsedilen tüm ayarlar yapılı fakat hiç bir posta bu özelliğimi kullanamıyorum 1586812261 Örnek veriyorum iş Bankası mobil üzerinden akbil...
  7. ramazankulus

Globalden kastınız nedir tam olarak anlayamadım telefonu Trendyol üzerinden aldım ayarlarda yazılım kısmında Romdan bahsediyorsunuz global yazıyor ben herhangi bir işlem sağlamadım
  8. ramazankulus

Merhabalar yaklaşık 1 ay önce satın aldığım telefonumda NFCnin tüm ayarlarını yapmış olmama rağmen kullanamıyorum örnek veriyorum Maximum Mobil uygulamasından akbilime yükleme yapıyorum Daha sonra bu bakiyeyi güncellemesi için kartı okutmam istiyor kartı NFC bölgesine okuttuğumda %50ye kadar...
Üst Alt