ramazan özkaya kullanıcısının son içeriği

1. ramazan özkaya

Yardım Kamera sorunu

hocam uygulamaya girdiğimde devre dışı bırak bölümü kapalı
  2. ramazan özkaya

Yardım Kamera sorunu

Teli hızlandırmak için sensörleri kapattık . Kamera açılmayınca , ayarı geri aldığımda işaret gitmedi vede kamera yeniden başlat mama rağmen açılmıyor 🤔
  3. ramazan özkaya

Soru Mi A3 AOSP Rom Nasıl Yüklenir?

güncelleme de sorun hiç bir Zaman bitmiyor tam tersi daha da artıyor Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ramazan özkaya

hocam Benim garantili yüzden rom mom da bilmiyorum zaten . garantiye yollayacağım artık da yedek tel bulmam lazım. bu Xioami den de gına geldi artık f/p diye aldık uğraşıyoruz böyle Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ramazan özkaya

aynen yedekleyip formatlayin hocam Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ramazan özkaya

Soru note 9 dan yeni kontrol merkezi kalktimi

gördüm hocam da redmi 8 de eşimde var. ben genel olarak söyledim, redmi 9 dada mi A3 gibi güncellemeleri yapmayın diye ilan edildi. Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ramazan özkaya

Soru note 9 dan yeni kontrol merkezi kalktimi

Xioami demek güncelleme de hep sorun demek hocam [emoji35] Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. ramazan özkaya

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

benim garantili hocam. kapanmayla ilgili post açtım fakat ses yok hala hazırda Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ramazan özkaya

Yardım Mi A3 Donma Sorunu

Benim telde Kendi kendine kapanmaya başladı .sesve güç tuşlarıyla fasstboot moduna geçiyor ve o şekilde açılıyor Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. ramazan özkaya

Ana Başlık Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi]

öyle bir sorun değilde tel kendi kendine kapanıyor . sakın güncellemeyin Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ramazan özkaya

Yardım Kendi kendine kapanıyor

tel 2.kez Kendi kendine kapanıyor. ses ve power tuşlarıyla açtığımda fasstboot ta açıldıktan sonra açılıyor . tekrar kapanma olamaması için ne yapmamız gerekir acaba [emoji848][emoji848] Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ramazan özkaya

Tavsiye Mi 10T Lite vs Poco X3 pro

mi10t lite Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ramazan özkaya

Tavsiye xiaomi mi note 10 lite mı yada oppo reno 4 mü ?

note 10 lite da sensör goscren ve yazılımi sorun olan bir xioami var ona göre değerlendirin hocam Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ramazan özkaya

Xiaomi Mi 10T Lite 5G vs Xiaomi Mi Note 10 Lite vs Oppo Reno 4 hangi cihazı almalıyım ?

note 10 lite bulaşmayın Hocam Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ramazan özkaya

Yardım Mi A3 1.45 Gblik Güvenlik Güncellemesi

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-a3-android-11-guncellemesini-yapmayin-fixlendi.102669/&share_tid=102669&share_fid=109546&share_type=t&link_source=app Mi A3 Android 11 Güncellemesini Yapmayın ! [Fixlendi] konu açık burada Mi A3 cihazımdan...
Üst Alt